DUBEN V SOAPHORII

Heureka ShopRoku od Tímei

Ahojte, Soaphoristé!
Znáte to? Když se nic neděje tak opravdu, a když něco přijde, tak všechno najednou… Dnes Vám o tom povím něco víc já, Tímea ;)
V dubnu jsme v Soaphorii dostali příležitost zúčastnit se více super akcí. Po bouřlivé debatě jsme si rozdělili konečné destinace. Soaphoria dostala pozvánku na udělování ocenění od Heureky za ShopRoku 2023. Bianka a Rita mi svěřili důležitou roli a já jsem se vybrala na krásnou cestu do stověžaté Prahy s nadějí, že jedno ocenění Soaphorii domů přinesu i já! Vydala jsem se na cestu a po nikdy nekončících zácpách mezi Brnem a Prahou jsme šťastně dorazili.

 

Druhý den jsem zdravě vystresovaná čekala, až to konečně přijde. Když jsme dorazili na místo, čekala na nás nádherná místnost a milí lidé, dobře jsme se najedli a napili, užili si naučné přednášky, poutavý program a zábavné moderátory.

Začalo oceňování! Svou cenu si odneslo několik malých firem, což mě nesmírně potěšilo. A víte co? Jednou z těchto firem byla i Soaphoria s krásným 2. místem v kategorii Udržitelný ShopRoku 2023. Neuměla jsem se dočkat, kdy to Bianke a Rite oznámím, protože jsem věděla, co přijde - nesmírná radost, díky a spoustu emocí. Už při vzniku značky jsme se rozhodli dělat věci jinak.
 
I za cenu náročnější a zdlouhavější práce vždy volíme ekologická řešení a při každé činnosti máme na srdci dobro naší planety i zákazníka. Recyklovatelné obaly, lokální dodavatelé, nákup kvalitních surovin, vždy čerstvé produkty a ještě více… Soaphoristické hodnoty, kterých se tak pevně držíme již více než 10 let, dostaly svou krásnou skleněnou cenu! A co ještě se u nás v dubnu dělo? Čti dál, prozradí Ti to Bianka.Ecommerce Day v Bratislavě od Bianky

Moje důležitá cesta vedla do našeho krásného hlavního města, Bratislavy. Už z našeho malého městečka, na východě Slovenska, jsem odcházela plná nadšení, připravená na nové dobrodružství, zajímavé zkušenosti a nové informace, které na mě čekaly na prvním Ecommerce Day. Po dlouhé, ale krásné cestě přes celé naše Slovensko, jsem sice byla vyčerpaná, ale nadšení z účasti na tak super akci a touha po nových inspiracích mě nabily velkým množstvím energie.

Po příchodu jsem zjistila, že stereotypy, jsou opravdu něco, co bychom jako lidstvo měli zahodit za hlavu. Zůstala mile překvapená. V mé hlavě jsem byla připravena na místnost plnou technicky zdatných chlapů, ale jsem nesmírně ráda, že jsem se mýlila. Kromě mě se Ecommerce Day zúčastnilo mnoho inspirativních žen. Spolu jsme byli připraveni přemýšlet jinak, vylepšit své online JÁ a jednoznačně uspět v online světě.
 


Moje růžové brýle ne vždy fungovaly a některé přednášky nenaplnily moje očekávání. No na druhé straně jsem si užila převážné množství kvalitních přednášek, které to víc než vyvážily. Získala jsem to, pro co jsem si přišla. Odborné poznatky, detaily ze zákulisí firem, které jsou v elektronickém obchodování již jako doma. Zároveň jsem si uvědomila, že ne všechno je jen o číslech a strategiích. Ke každému odvětví rozhodně patří i zábava, lidskost, neomezená kreativita a spousta inspirace.

A co se mi líbilo nejvíc? Přednáška o newsletterech a statistikách či o repasování elektroniky, což není překvapením :) Vždyť víte, že v Soaphorii se snažíme o ekologická řešení a o reinkarnaci našich obalů v rámci našich hodnot :) 

 
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se