INTENZIVNÍ SUFLÉ NA TVÁŘ, KRK A DEKOLT S VITAMÍNY A+E+F

INTENZIVNÍ SUFLÉ NA TVÁŘ, KRK A DEKOLT S VITAMÍNY A+E+F

375,00 Kč
vč. DPH

•  ošetřující pleťové suflé na tvář, krk a dekolt Botanica Slavica premium
•  na hloubkové vyživení, zjemnění a předcházení ztráty vláhy
•  výborný lehký pleťový krém na všechny typy pleti
•  výživné složení a jemná textura našlehané pěny
•  s mandlovým a bambuckým máslem a vitamíny A, E a F

Přidat do seznamu přání (0)

Pleť a jemná pokožka krku a dekoltu bez adekvátní péče časem ztrácí elasticitu a živiny. Ošetřující suflé na tvář, krk a dekolt zajišťuje díky svému jedinečnému složení s vitamíny optimální péči a prevenci proti předčasnému stárnutí. Zpevňuje, vyživuje a rozjasňuje, podporuje zdravý a mladistvý vzhled.

Vlastnosti: 100% přírodní, bez GMO, bezlepkový, veganský, bezlaktózový

Aplikace: Aplikujte na vyčištěnou pokožku ideálně před spaním pro předcházení stárnutí pleti a pokožky krku a v oblasti dekoltu. Skladujte při teplotě do 25 °C.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstraňte předem). Dojde-li k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tzn. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek pro jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: Prunus Amygdalus Butter*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo)*, Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Retinyl Palmitate (vitamín A), Linoleic Acid (vitamín F), Tocopherol (vitamín E)

Obsah: 120ml

8586023260499

Tabulka vlastností

VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (16)