Smyslnost - dárková tuba
  • pouze online

Smyslnost - dárková tuba

985,00 Kč
vč. DPH

Dárkový set s teplou, přitom osvěžující a okouzlující ovocně-květinovou vůní se smyslným závěrem stvořenou ke svádění. Hlavní tóny definuje šťavnaté ovoce v podobě černého rybízu, hrušky, mandarinky a ananasu. Kompozici povznáší esence jasmínu, bílé frézie a divoké růže. Ideální dárek pro zpříjemnění každodenních rituálů a rozmazlování těla, duše i mysli.

Dárková tuba obsahuje:
> Sprchovací pěna (255ml)
> Pečující tělový olej (150ml)
> Přírodní parfém (10ml)
> Organický krémový deodorant (50ml)
> dárkové balení

  > ELEGANTNÍ BÍLÁ DÁRKOVÁ TUBA
  > EKO PAPÍROVÉ DÁRKOVÉ BALENÍ
  > SET VOŇAVÉ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY
  > SMYSLNÁ A ENERGICKÁ VŮNĚ

Přidat do seznamu přání (0)

Toužíte svým blízkým darovat výjimečný praktický dárek, který rozzáří jejich oči radostí a nebude na něj „sedat prach“? Voňavá dárková sada zabalená v bílé eko papírové tubě představuje ideální volbu! Tuba v krásně čistém a elegantním bílém provedení ukrývá ručně vyrobenou českou přírodní kosmetiku v neodolatelné vůni – univerzální dárek naprosto pro každého!

VŮNĚ
Teplá, přitom osvěžující a okouzlující ovocně květinová vůně se smyslným závěrem stvořená ke svádění. Hlavní tóny definuje šťavnaté ovoce v podobě černého rybízu, hrušky, mandarinky a ananasu. Kompozici povznáší esence jasmínu, bílé frézie a divoké růže. Základ kompozice uzemňuje santalové dřevo, ambra a mošus (rostlinný původ).

OBSAH
> Sprchovací pěna (255ml) - jemná sprchovací pěna unikátní konzistence vytvořená pro ošetření pokožky a ozvláštnění každodenních očistných rituálů
> Pečující tělový olej (150ml) - výživný tělový olej pro ošetření pokožky celého těla s oblíbenou vůní a jemnými třpytkami
> Přírodní parfém (10ml) - přirozeně ženská a smyslná vůně ukrytá v přírodním základě parfému bez alkoholu
> Organický krémový deodorant (50ml) - účinná ochrana před nepříjemným pachem se smyslnou a osvěžující vůní
> dárkové balení – bílá eko papírová tuba v unikátním elegantním designu

8586017854826

Další produkty ve stejné kategorii: (8)