ČASTÉ OTÁZKY - FAQ - PRODUKTY

faq produkty soaphoria.jpg

Z čeho jsou produkty vyrobeny?

Používáme 100% vegetariánských a 90% veganských surovin, upřednostňujeme suroviny od lokálních dodavatelů pocházející z trvale udržitelných certifikovaných hospodářství. Základem receptur našich produktů jsou organické rostlinné oleje a másla, výtažky ze vzácných bylin, 100% přírodní esenciální oleje a přírodní vonné látky, hydroláty, kosmetické jíly a řada dalších blahodárných surovin a cenných aktivních látek.

Jak správně skladovat produkty?

Produkty skladujte v ideálním případě na suchém, tmavém a chladném místě při teplotě do +25 °C. Produkty při skladování řádně uzavírejte, zamezte přístupu vlhkosti, vody, vzduchu či prachu. Přírodní a organické produkty jsou samozřejmě díky absenci komerčních syntetických a mnohdy nebezpečných konzervačních látek náročnější na uchovávání, správným skladováním však můžete předejít znehodnocení produktu.

Jsou produkty testovány na zvířatech?

Nejsou. Testování produktů zajišťují nezávislé akreditované instituce ve spolupráci s dobrovolníky, zvířátka se testování v žádném případě neúčastní, o čemž svědčí i skutečnost, že naše výrobky získaly certifikát Leaping Bunny a byly společností Cruelty Free International schváleny jako kosmetika bez krutosti. Rovněž si dáváme záležet na tom, aby i suroviny, které používáme při výrobě, nebyly testovány na zvířatech. Testování kosmetických produktů na zvířatech je navíc v rámci států Evropské Unie zcela zakázáno.

Jsou produkty vhodné i pro děti?

Pro specifické potřeby citlivé dětské pokožky výborně poslouží produkty řady Babyphoria. Tato řada byla zvláště testována nezávislou akreditovanou institucí ve Francii a splňuje všechna nejpřísnější kritéria, která jsou kladena na produkty určené pro pokožku batolat a dětí ve věku do dvou let.

Jsou produkty bezpečné pro používání?

Samozřejmě klademe velký důraz jak na kvalitu tak i na bezpečnost. Všechny naše produkty byly před uvedením na trh podrobeny přísnému testování nezávislou akreditovanou institucí a disponují zprávou o bezpečnosti kosmetického výrobku.

Jaký produkt je vhodný pro můj typ pleti?

V našem eshopu naleznete produkty rozdělené jak podle vůní, tak podle účelu či konkrétního typu pleti. V případě, že si však nejste jisti, jaký konkrétní produkt zvolit, o radu můžete požádat v sekci „Chci poradit“ nebo se na nás můžete obrátit prostřednictvím emailové adresy podpora@soaphoria.eu, kde Vám s výběrem velmi rádi poradíme.

Opakovaně jsem si zakoupil/a stejný produkt, tentokrát ale vypadá/voní trochu jinak. Je to v pořádku?

Mírné rozdíly v barvě, vůni či konzistenci stejného typu produktu se mohou vyskytnout v případě, že produkt pochází z jiné výrobní dávky. Jedná se o naprosto přirozený jev, který se navzdory stejnému receptu a výrobnímu postupu může vyskytnout právě díky různorodosti přírodních surovin, které při výrobě používáme.

Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se