ČASTÉ OTÁZKY - OBALOVÁ POLITIKA

faq obalova politika.jpg

Jaké typy obalů používáte na balení výrobků? 

I při výběru obalů našich produktů myslíme na životní prostředí, a proto používáme výhradně recyklované a opětovně recyklovatelné materiály. Ať už se jedná o sklo, hliník, papír nebo plast, všechny obaly našich produktů jsou certifikované, tedy bezpečné pro použití k balení kosmetických výrobků a jsou zdravotně nezávadné. 

Z jakého důvodu nepoužíváte výhradně sklo?

Je pravdou, že využíváme v objemovém množství více plastových obalů než sklad, není to však náhoda. Při výběru balícího materiálu dbáme na následovné: Ekonomické hledisko - je pro nás důležité, abychom zbytečně nenavyšovali ceny výrobků jen kvůli balícímu materiálu, jelikož náplň podle nás musí být hodnotnější. Také nám záleží na tom, aby výrobky mohly být cenově dostupné pro široké spektrum zájemců bez ohledu na příjmové skupiny. Praktičnost- při jednotlivých alternativách zohledňujeme předvídatelná rizika a případné nehody při manipulaci s výrobky, obzvlášť pokud mají být v kontaktu s dětmi . Ekologické a environmentální hledisko - všechny naše balící materiály jsou certifikované, vyrobené na území EU a jsou vhodné pro balení kosmetických přípravků bez hrozby kontaminace.Navíc jsou vyrobené z recyklovaných a opětovně recyklovatelných materiálů, ať už se jedná o sklo, plast nebo papír. 

Co všechno děláte pro trvale udržitelný rozvoj? Nejedná se jen o marketingový tah? 

Zákazníci možná nemají možnost vidět všechnu tu snahu z naší strany, ale také všechen odpad z našich výrobních prostorů třídíme a recyklujeme a dovolíme si tvrdit, že v konečném důsledku produkujeme mnohem nižší množství odpadu než konkurenční společnosti v tomto segmentu. I při samotném tisknutí etiket využíváme biologicky lehce odbouratelné materiály, ať už mluvíme o materiálu etiket (papír) nebo o samotném tiskařském barvivě. Taktéž při konečném balení objednávek je naším výplňovým materiálem papír namísto syntetické bublinkové fólie, která  kvůli popularitě internetových obchodů a množství odeslaných balíků, dennodenně kontaminuje přírodu. Využíváme papírový materiál a krabice, které nám poskytují jiné společnosti, jinak by byly stejně tak či tak znehodnocené a vyhozené jako odpad. Využitím této balící alternativy zbytečně nezatěžujeme životní prostředí a neprodukujeme další odpad. Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se