PŘIDEJ SE DO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU SOAPHORIA

Už od samého začátku naší existence toužíme být maximálně féroví ke každému zákazníkovi, proto díky věrnostnímu systému Soaphoria KAŽDÝ ČLEN PROGRAMU ZÍSKÁVÁ AUTOMATICKOU SLEVU 5% NA NÁKUP. A kromě toho se také stává členem naší úžasné soaphoristické rodinky!

PROČ SE STÁT SOUČÁSTÍ RODINY SOAPHORIA?


- Každý člen věrnostního programu získává garantovanou 5% slevu při každém nákupu bez omezení jeho hodnoty, a to kdykoli od momentu získání věrnostní karty/kódu až do nekonečna. Nemusíš tak počítat žádné body, ani spěchat se svou objednávkou, abys o svou výhodu nepřišel v určeném termínu.


- Kromě věrnostní slevy můžeš nadále také využívat dalších výhod během akcí, které jsou u nás vždy férové a čestné. Ceny našich produktů zbytečně nenavyšujeme s cílem jejich umělého ponížení při akciích. Proto máš v Soaphorii vždy jistotu etického nákupu – s akcí či bez.


- Každého člena věrnostního programu, naší soaphoristické rodinky, si vážíme stejně. Nerozdělujeme proto naše nejmilejší zákazníky na skupinky, ale nabízíme každému naprosto stejné možnosti a výhody.. Nerozdělujeme proto naše nejmilejší zákazníky na skupinky, ale nabízíme každému naprosto stejné možnosti a výhody.


- Neslíbíme Ti přednostní vyřízení Tvé objednávky či případné reklamace, ani nonstop zákaznickou podporu. Ne proto, že bychom si nepřáli v každém směru Ti vyhovět, právě naopak. Je nám naprosto přirozené být zde pro své zákazníky vždy, když to potřebují. Všechny objednávky vyřizujeme v maximální možné rychlosti a rovněž vždy reagujeme a řešíme každé přání, požadavek či reklamaci tak brzy, jak jen to jde.

V Soaphorii navíc pracujeme na dalších inovacích věrnostního systému, v jejichž rámci brzy představíme nové výhody pro každého člena. Přidej se k nám už dnes a nenech si je ujít!

Těšíme se na Tebe!
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se