TĚLOVÝ PEELING

Tělový peeling je procedura, která se používá k odstranění odumřelých buněk a nečistot z povrchu kůže na těle. Je to druh exfoliace, při které se používají různé přípravky pro jemné odstranění horní vrstvy kůže.

Existuje několik způsobů, jak provádět tělový peeling. Mezi nejběžnější patří mechanický peeling a chemický peeling. Mechanický peeling znamená, že odumřelé buňky se mechanicky odstraňují z povrchu pokožky. Tento se provádí buď pomocí speciálně navržených nástrojů, jako jsou kartáče, rukavice nebo houbičky, nebo pomocí kosmetických přípravků s obsahem abrazivní složky. Chemický peeling se provádí pomocí chemických látek, které pomáhají rozpustit a odstranit odumřelé buňky. Používají se různé druhy kyselin, jako například glykolová kyselina, mléčná kyselina nebo salicylová kyselina. Chemický peeling se často provádí v ošetřeních pod dohledem odborníka.Přírodní peelingové prostředky se vyrábějí z přírodních složek, jako jsou sůl, cukr, káva, ovesné vločky nebo mandlový olej. Tyto prostředky se aplikují na pokožku a jemně masírují, čímž se odstraňují odumřelé buňky. Cílem tělového peelingu je zlepšit texturu kůže, stimulovat obnovu buněk, zvýšit propustnost pokožky a zlepšit její vzhled. Po tělovém peelingu je kůže často jemnější, hladší a svěžejší.


VÝHODY MECHANICKÉHO PEELINGU

Mechanický tělový peeling má několik výhod pro kůži. Zde jsou některé z hlavních výhod:
Odstranění odumřelých buněk: Mechanický peeling pomáhá odstranit odumřelé buňky a přebytečný keratin z povrchu kůže. Tím zlepšuje texturu pokožky a zanechává ji hladší a svěžejší.
Stimulace oběhového systému: Masáží pokožky během mechanického peelingu se stimuluje oběhový systém. To může pomoci zvýšit průtok krve a kyslíku do kůže, což podporuje její regeneraci a zdravý vzhled.
Podpora tvorby nových buněk: Mechanický peeling může stimulovat proces tvorby nových buněk a podpořit jejich rychlejší obnovu. To může být prospěšné při zlepšování vzhledu jizev, pigmentových skvrn nebo nerovnoměrného tónu pokožky.
Zlepšení absorpce produktů: Odstranění odumřelých buněk a nečistot z povrchu pokožky díky mechanickému peelingu umožňuje lepší absorpci a vstřebávání dalších produktů pro péči o pokožku, jako jsou hydratační krémy, séra nebo oleje. Tím se zvyšuje účinnost těchto produktů.
Proti stárnutí: Pravidelný mechanický peeling může pomoci redukovat příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Odstraňuje staré a poškozené buňky, čímž se podporuje obnova kůže a udržuje se mladistvý vzhled.
PROČ SI VYBRAT PŘÍRODNÍ TĚLOVÝ PEELING SOAPHORIA

Přírodní složky
Přírodní tělový peeling Soaphoria je vyroben z přírodních složek, jako jsou sůl, cukr, káva, organické oleje a podobně. Tyto složky jsou šetrnější k pokožce a je méně pravděpodobné, že způsobí podráždění nebo alergickou reakci.

Jemná exfoliace
Přírodní peelingové produkty Soaphoria mají tendenci poskytovat jemnou exfoliaci, která je obzvlášť vhodná pro citlivou pokožku. Sůl, cukr a podobné složky mají měkčí částice, které jemně odstraňují odumřelé buňky a nečistoty, aniž by poškozovaly kůži.
Výživa a hydratace
Mnohé přírodní složky tělových peelingů Soaphoria mají přirozené hydratační a zvlhčující vlastnosti. Oleje, jako například mandlový olej nebo kokosový olej, přidávané do peelingových prostředků, mohou pomoci pokožce udržet si vlhkost a zlepšit její hydrataci. To může být obzvláště prospěšné pro suchou a dehydratovanou pokožku.

Příjemná vůně
Přírodní tělový peeling Soaphoria je obohacen o přírodní esenciální oleje, které dodávají vůni. Vůně z přírodních olejů, jako např. levandule, citronu nebo vanilky, zaručuje dokonalý zážitek z relaxace a zlepšuje náladu.

Ekologicky a eticky udržitelné
Používání přírodního tělového peelingu Soaphoria také přispívá k udržitelnějšímu a etičtějšímu přístupu. Přírodní složky jsou biologicky odbouratelné a méně zatěžují životní prostředí v porovnání s syntetickými chemikáliemi, které se často nacházejí v komerčních peelingových produktech. Navíc, obaly soaphoristických tělových peelingů jsou vratné!

Zaujalo vás toto téma a toužíte se o něm dozvědět ještě víc?
Pro všechny poznání chtivých Soaphoristů nabízíme také výběr dalších výživných zahraničních zdrojů souvisejících s obsahem článku:
-Body Scrub - Before or After a Bath?
- 5 Benefits Of Body Scrubs
- 9 Surprising Benefits of Body Scrubs You May Not Know About!Podobné produkty
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se