Sjednocující tělové a pleťové sérum s modrou spirulinou PREMIUM BEAUTY

Sjednocující tělové a pleťové sérum s modrou spirulinou PREMIUM BEAUTY

415,00 Kč
vč. DPH

•  sjednocující tělové a pleťové sérum s modrou spirulinou Botanica Slavica premium
•  výborný víceúčelový výrobek vhodný na tělo i obličej, rychlá vstřebatelnost a nekomedonní olejová textura
•  aktivní látky dodávající potřebnou výživu: bioaktivní modrá spirulína a extrakt ze zeleného čaje a fíky kaktusové
•  regeneruje, pomáhá v reminalizaci pokožky, sjednocuje její barevný tón
•  eliminuje nepříjemné zarudnutí a zklidňuje

Přidat do seznamu přání (1)

Sjednocující tělové sérum Botanica Slavica premium pro super pružnou a hebkou pokožku. Sjednocující tělové a pleťové sérum s modrou spirulinou je víceúčelový pomocník pro tělo i pokožku obličeje. Produkt lehké olejové konzistence se příjemně nanáší, přičemž póry neucpává, nezatěžuje pokožku a nadměrně nemastí. Je určen k remineralizaci pokožky, které dodává potřebné živiny. Díky obsahu bioaktivní modré spiruliny a extraktu ze zeleného čaje a fíky kaktusové pokožku i pleť účinně regeneruje, zklidňuje a dodává jí rovnoměrný barevný tón. Získává tak novou svěžest a skvělou kondici. Ve snadno dávkovatelném balení s pumpičkou.

Vlastnosti: 100% přírodní, bez GMO, bezlepkový, veganský, bezlaktózový

Aplikace: Přípravek nanášejte v přiměřeném množství na pokožku a krouživými pohyby vmasírujte do ní až do doby vstřebání.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstraňte předem). Dojde-li k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tzn. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek pro jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Opuntia Ficus Indica Oil, Spirulina Platensis Powder, Camellia Oleifera Seed Oil, Mica

Obsah: 150ml

8586023260239

Tabulka vlastností

VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (16)