Koncentrát pro čištění všech povrchů - bez přidané vůně

240,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586017858633
Značka:
Oblíbené1
Porovnat0
Seznam přání

Univerzální ekologický čistící prostředek pro celou domácnost. Ekologický koncentrát bez zbytečné chemie nezatěžuje přírodu a zdraví a představuje všestranný čistič na všechny povrchy. Pohodlně, prakticky a plnohodnotně nahradí saponát na nádobí, odmašťovač, čistič na podlahy, nejrůznější povrchy a materiály či wc gel. Složení založené na rostlinných tenzidech nedráždí, je šetrné a jemné i k citlivé pokožce a biologicky odbouratelné. Obsahuje výhradně čistě přírodní esenciální oleje. Vhodný pro septiky.

> veganské složení založené na rostlinných tenzidech a složkách s vysokou biologickou rozložitelností
> formulace bez chemie a syntetických detergentů či vůní snižuje riziko podráždění pokožky a vzniku alergických reakcí, nevysušuje a je vhodný i pro citlivou pokožku
> díky unikátnímu složení nejvyšší biologické rozložitelnosti a nízké úrovni toxicity pro vodní organismy je čistící koncentrát vhodný i pro septiky
> účinně čistí, odmašťuje, odstraňuje usazeniny a špínu, přináší čistotu do každé domácnosti, přičemž šetří životní prostředí

  > VEGANSKÉ SLOŽENÍ
  > VHODNÉ NA MYTÍ NÁDOBÍ
  > NEVYSUŠUJE POKOŽKU
  > IDEÁLNÍ PRO SEPTIK

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, jakými jsou například úklid, čištění a péče o domácnost. Ekologické čistící prostředky představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a nevysušuje. Unikátní účinné složení všestranného koncentrátu představuje výbornou alternativu pro čisté nádobí, kuchyň, koupelnu, toaletu, podlahy či sporáky. Odstraňuje zašlou špínu, usazeniny i mastnotu. Nízká úroveň toxicity výrobek přímo předurčuje na volbu číslo jedna pro úklid a udržování čistoty v každé ekologické domácnosti.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ
umyvadla, toalety, vodovodní baterie, dřezy, nerezové povrchy, laminát, linoleum, kámen, mramor, stříbro a jiné kovy, guma, keramika, kachličky, textil, látky, matrace, speciální potahy a čalouněný nábytek, autosedačky, interiér auta, čištění povrchů , mytí povrchů, odmaštění povrchů, kuchyň, koupelna, obývací pokoj, ložnice, terasa a exteriér

OBSAH
500ml

NÁŠ TIP
Ekologický koncentrát na všechny povrchy nahradí hned několik čisticích prostředků v domácnosti. Použít ho můžete jako:
- gel na nádobí
- čistič na podlahy
- odmašťovač
- čistič do kuchyně a koupelny
- čistič toalet
- čistič sporáků a trub na pečení
- a mnohé ďalší :)
Koncentrovaný čistící prostředek je určený k ředění vodou podle potřeby. Doporučujeme řídit se dávkováním uvedeném na obalu výrobku, avšak přizpůsobit ho také úrovni znečištění čištěné plochy. Pro běžné znečištění postačí nižší koncentrace výrobku, naopak, při odmašťování sporáku či trouby doporučujeme vyšší koncentraci.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Z hlediska životního prostředí ale také dosažení optimálních výsledků a zachování vhodnosti a zejména efektivnosti použití ekologických čisticích prostředků se nedoporučuje kombinovat eko verze s komerčními alternativami.
Všem, kteří hledají další možnosti, jak eliminovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety, vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických pracích, čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017858633

Tabulka vlastností

Obsah
500ml
Veganský výrobek
áno
Bezlaktózový výrobek
áno
Bezlepkový výrobek
áno
Výrobek bez palmového oleje
áno
Fair trade výrobek
áno
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
VLASTNOSTI
bez vůně
biodegradabilní
vhodné pro alergiky
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek bez přidané vůne.

BARVA VÝROBKU
Výrobek neobsahuje přidaná barviva, je téměř transparentní, případné jemné zakalení je přirozené díky obsahu esenciálních olejů.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktickém PET obalu o objemu 500ml s hliníkovým uzávěrem. Po spotřebování výrobku lze obal vrátit v rámci recyklačního programu.
Obal po spotřebování obsahu a důkladném umytí můžete opětovně využít i v domácnosti.
Pokud se rozhodnete obal vyhodit prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Prostředek aplikujte v neředěné nebo ředěné formě na znečištěný povrch pomocí mokré houby. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou, resp. přetřete čistou mokrou utěrkou.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je výrobek vhodný pro citlivou pokožku?
Ano, i jedinci s citlivou pokožkou si ekologický koncentrát pochvalují. Díky šetrnému složení pokožku nedráždí a nevysušuje.

Je ekologický koncentrát vhodný i na mastný nádobí, plechy či pekáče?
Ano, výrobek účinně odmašťuje a čistí i plechy, pekáče a hrnce, sporáky, trouby a jiné povrchy. Doporučujeme výrobek po rozředění nanést na mastný povrch a nechat chvíli působit.

Je vhodný pro septik?
Ano, díky složení s vysokou biodegradabilitou je produkt bezpečný i pro septik.

Je vhodný na usazeniny a starší kuchyňské pomůcky?
Ano, v případě silného znečištění, usazenin, připálenin a podobně, doporučujeme nádobí na chvíli před samotným umytím odmočit napuštěním vody s přídavkem malého množství ekologického koncentrátu.

Je vhodný i na mytí citlivých materiálů jako je například stříbro, mramor a jiné?
Ano, výrobek je vhodný i na citlivé materiály a povrchy. V případě specifických materiálů však doporučujeme nejprve vyzkoušet výrobek na malé plošce. Pokud nezaznamenáte žádnou reakci, můžete se bez obav pustit do mytí.

Mohu ekologický koncentrát použít i do myčky nádobí?
Ne. Kvůli obsahu tenzidů, které způsobují pěnivost produktu, výrobek nedoporučujeme používat v myčce nádobí.

Je možné výrobek použít i na odmaštění textilu před nebo během praní?
Ano, na mastné fleky na oblečení či ubrusech můžete aplikovat malé množství výrobku ještě před praním, nebo můžete přidat malé množství výrobku přímo do praní.

Mohu tento výrobek používat na neošetřené či jiné citlivé dřevěné povrchy?
Ne. Výrobek nedoporučujeme použít na citlivé dřevěné povrchy, zvláště ne na neošetřené dřevo.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Produkty ve stejné kategorii (8 ):
175,00 Kč (vč. DPH)
Ekologický čistič a odstraňovač vodního kamene v jednom. Všestranný čistič odstraňuje usazeniny, připáleniny, předchází růstu a šíření plísní či bakterií. Navrací čistotu a lesk do domácnosti. Zatočí s vodním kamenem...
105,00 Kč (vč. DPH)
Univerzální čistič v podobě sody je všestranný čistič a zároveň pohlcovač vlhkosti a pachů. Ideálně se postará o odstranění pachů v chladničce, myčce či koupelně ale i pachů po domácích mazlíčcích. Očistí a efektivně...
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se