ČISTÉ SVĚDOMÍ - koncentrovaný EKO-FRIENDLY a ZERO WASTE prací gel 5L

715,50 Kč (vč. DPH) 795,00 Kč
-10%
Kód:
8586023261922
Oblíbené2
Porovnat0
Seznam přání

Vysoce účinný koncentrovaný a designový prací gel do každé vědomé zero waste domácnosti, kde se myslí na ekologii a životní prostředí stylově. Ekologický prací gel na čistě rostlinné bázi přednostně určený univerzálně na všechny typy a barevná provedení prádla, textilií a tkanin, ale zároveň vhodný i na jemné prádlo či funkční textil ve vratných, velkoobjemových kanystrech nejen efektivně vypere a nelítostně odstraní i odolné skvrny. charakter a osobnost majitele. Koncentrovaná formulace s vysokým obsahem mýdlového prášku, jedlé sody a dalších aktivních látek přispěje k ochraně barvy, obnově pružnosti a ohebnosti tkanin, zvýšení jejich životnosti a udržitelnosti, a také je 100% rozložitelná a odbouratelná v prostředí, čímž zaručuje nejnižší možnou úroveň toxicity pro vodu a vodní organismy.

  > 100% VEGAN A BIODEGRADABILNÍ
  > NELÍTOSTNÝ KE ŠPINĚ A SKVRNÁM
  > JEMNÝ K KŮŽI I TEXTILIÁM
  > VHODNÝ PRO DOMÁCÍ ČISTIČKY ODPADOVÝCH VOD
  > ZERO WASTE A EKO-FRIENDLY


5l

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

> Určen pro praní v pračce a ruční praní při teplotách 30 - 40 - 60 - 90°C.
> Koncentrované čistě rostlinné a veganské složení netestované na zvířatech.
> Bez živočišných přísad, ropných derivátů, parabenů, syntetických barviv, fosfátů, chlóru, optických bělidel, umělých parfémů, palmového oleje či mikroplastů.
> Nedráždí a nevysušuje pokožku.
> Zero waste a vratný obal.

PYRAMIDA VŮNÍ
pomeranč, pivoňka, lotosový květ, magnolie, lilie, frézie, konvalinka, čarodějka skvrnitá

OBSAH
5000ml (5l)

APLIKACE
Řiďte se doporučeným dávkováním podle intenzity znečištění prádla uvedeném přímo na etiketě výrobku a také na etiketě prádla. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Dodržujte návod k dávkování a vyhněte se zbytečnému plýtvání. V závislosti na tvrdosti vody a doporučujeme změkčit vodu přidáním jedlé sody. Pro maximální efektivnost vždy perte plnou pračku. Pro odstranění silných nečistot a fleků aplikujte prací gel přímo na skvrnu a nechte působit před praním po dobu 5 až 10 minut. Následně perte jako obvykle.
Pro vyprání 4-5 kg prádla ve středně tvrdé vodě přidejte:
> lehce špinavé: 60 ml
> středně špinavé: 75 ml
> velmi špinavé: 100 ml pracího prostředku.

UPOZORNĚNÍ A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.
PO ZASAŽENÍ KŮŽE: Umyjte postižené místo velkým množstvím pokud možno vlažné vody. Projeví-li se podráždění pokožky nebo se vytvoří vyrážka: vyhledejte lékařskou pomoc.
PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM. Nevyvolávejte zvracení.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
5% - 15% aniontové tenzidy (deriváty kokosového oleje – RSPO certifikováno), 5% -10% mýdlo (rostlinný, bez palmového oleje), 5% -10% neiontové tenzidy (cukrové tenzidy), enzymy, přírodní aroma z éterických olejů, kyselina citrónová, konzervační látka (Potassium Sorbate)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586023261922

Tabulka vlastností

Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online

Specifické reference

ean13
8586017859210
Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
121,50 Kč (vč. DPH) 135,00 Kč
-10%
Ekologická aviváž bez syntetických přísad a přidaných vonných složek s přirozeně neutrální vůní. Ideální pro kombinování s pracími parfémy! Dermatologicky testována.- zjemňuje a změkčuje prádlo a textilie- ochraňuje...
(8)
117,00 Kč (vč. DPH) 130,00 Kč
-10%
Krása a síla přírody ukryta v unikátním, ručně vyrobeném mýdle. Přírodní mýdlo vytvořené z organických rostlinných olejů a másel a rostlinného glycerinu nevysušuje a nedráždí pokožku. Účinně ale zároveň šetrně čistí a...
(3)
220,50 Kč (vč. DPH) 245,00 Kč
-10%
100% organický arganový olej lisovaný za studena pomáhá eliminovat známky předčasného stárnutí pokožky jako jsou drobné linie a vrásky, hodí se na ekzematickou a psoriatickou pokožku, neucpává póry, výrazně...
Produkty ve stejné kategorii (9 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se