Celkové hodnocení
5
12 Recenze
Spokojenost
(5)
Tina
Tento produkt miluji. Zda je léto, jestli je zima najde si u mě využití. Po použití zanechává opravdu jemný přirozený lesk a zdravou pokožku.
Bea
Kdo nemá rád silonové punčocháče nebo samoopalováky plné chemie, toto je řešení :D . Ponatírám se tímto po sprše a můžu vyrazit do světa. Jemný bronzový nádech a vyživená pokožka... jednoduše TOPka :)
Sandra
Spokojenost. Velmi mě zlákaly všechny krásné slečny na instagramu jak se natřou různými třpytivými oleji a jejich pokožka je nádherně zářivá. Nicméně, hledala jsem přírodní variantu bez obsahu různých minerálních olejů či syntetických parfémů. Našla jsem svého vítěze a musím říct, že na Bronzillu nedám dopustit.
Edit
Fantastický tělový olej s bonusem v podobě rozjasňujících částeček. Miluji vzhled zdravé a rozjasněné pokožky, čehož díky tomuto oleji snadno dosáhnu. VŘELE DOPORUČUJEM VYZKOUŠET!
Lubka
Chválím, dostala jsem jako dárek. Neznala jsem ani značku ani produkt. Vyzkoušela a jsem nadmíru šťastná, že mi tuhle super věc kámoška povedla. Neumím se dočkat až vyzkouším další produkty
silvia
Návyková vůně, příjemná lehká konzistence, krásný rozjasněný finiš na pokožce.
Tonka
Děkuji Soaphorii, že vyrábí samé úžasné produkty. Mám opravdu citlivou pokožku a na spoustu produktů reaguji spíš špatně. Jsem moc bledá a ne moc chodím na sluníčko. Tento olejíček mě zachránil. Po použití mám pokožku jemně oživenou a rozjasněnou a přitom stále přirozenou. Neštípe, nedráždí a je prostě skvělý.
Viky
Výborný produkt. Mám celou silnou trojku is firmtonem a bronztonem a musím říct že moje pokožka vypadá mnohem lépe po měsíčním používání. Je jasnější a pevnější a zdravější. Super
Kristina
Používám více než týdne ráno a večer, kůže je krásně hladká, jemná a napnutější, takže jsem spokojená.
Lila
Mám docela nepěknou pokožku. Fleky a pigmentové skvrny po ekzému, jizvičky a podobně. Tento olejíček mi dodává kousek sebevědomí, když si chci vzít krátké šaty a nepařit se v silonkách. Pokožce dodává opravdu přirozený a krásný vzhled. Doporučuji!
Maria
Výborný produkt. Dostala jsem bronzillu jako dárek nejprve v tuhé formě a později mi nedalo a vyzkoušela jsem i tuhle olejovou. Obě jsou opravdu vynikající. Líbí se mi jak moje pokožka po použití vypadá a také hebký pocit.
Bea
Spokojenost, spokojenost a ještě jednou spokojenost. Výborný tělový olej, vyzkoušela jsem už i do vlasů. Pokožce i vlasům dodává nádherný jas a barvu. Není to drastické a umělé samoopalovací mléko s ošklivou oranžovou barvou. Je to úžasný lehký voňavý olej s miniaturními částečkami bronzového lesku, který dodá pokožce dokonalý vzhled.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se