Martina
Tato pěna mě velmi mile překvapila. Nečekala jsem, že budu tak spokojená :) Konečně něco pro mou fakt citlivou pleť, používám ji každičký den, ráno i večer. Pleť mám po vyčištění hydratovanou a není podrážděná. To je pro mě super. Dokonce mám pocit, že mi po ní mizí takové jakoby kuličky pod očima – podkožní tuk. Určitě ji budu po minutí objednávat znovu a moc ráda vyzkouším také něco nového :)
Dana
To nejlepší, nejvoňavější a nejhydratující, čím jsem si pleť kdy čistila! :) Navíc balení vydrží dlouho a myslím, že se mi po jeho používání tvoří méně vyrážek.
Iveta
Mousse zanechává pleť jemnou, hebkou a důkladně čistí po makeupu :) vřele doporučuji
Anita
Hodnotím velmi pozitivně, pěnu používám každý den, nedráždí pokožku, důkladně odlíčí, dobře se nanáší, zatím používám přibližně dva měsíce, a pořád jakoby z ní neubylo. :-)
Žaneta
Krásně pění, voní a dlouho vydrží. Přijde mi, že pleť trošku stahuje (asi kvůli obsahu jílu), ale vůbec nevysušuje - toho jsem se bála na začátku, jelikož mám velmi citlivou pleť. Voděodolnou řasenku mi sice nezvládne odlíčit, ale to mi vůbec nevadí. Pěna mně moc příjemně překvapila, manipulace je s ní snadná a kupuji si ji pravidelně.
Moc se mi líbí i skleněné balení, které pak lze využít na cokoliv. :)
Lucka
Úžasná pěna. Ještě jsem se tak netěšila na použití žádné kosmetiky. Míjí se velmi pomalu, k použití stačí málo. Když jsem při výběru váhala, přesvědčila mě její nádherná (sladká, jakoby mandlová) vůně, a ta zůstává i po umytí. Dá se jí odlíčit i veškerý oční make-up, ale je to trochu pracnější, než jsem čekala. Já mám spíše suchou pleť a vyhovuje mi. Určitě doporučuji.
Lívia
Tato čistící pěna je úžasná! Mám už druhé balení a neumím si ji vynachválit. Mám velmi citlivou pleť a obyčejné čistící pěny/gely z drogerie mě štípou a mám pocit pnutí, ale tenhle ne. Pleť mi pořádně vyčistí. Pleť není suchá ani necítím pocit pnutí. Je hydratovaná a jemná. Čistící pěna k tomu ještě velmi pěkně voní. Po navlhčení jemně pění a dobře se prsty roztírá po tváři a krátkou masáží odstraní makeup, nečistoty, pot a podobně. Pokud mi dojde určitě si koupím další balení. Doporučuji všemi 10ti. Je vhodný i na suchou i na smíšenou, ale hlavně na citlivou pleť.
Katalin
Veronika
Čistící pěny jsou opravdu super a moc mi vyhovují. Oceňuji i recyklovatelný obal.
spokojná
jsem maximálně spokojená, pleť krásně vyčistí, příjemně voní, jednoduše se nanáší, používám ji každý den a vydržela mi více než 3 měsíce :) pleť po použití není napnutá ale hydratovaná, není co vytknout :)
T.R.
Jsem velmi spokojená s touto pěnou a už ani nechci používat žádný jiný čistící přípravek.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se