Celkové hodnocení
5
8 Recenze
Spokojenost
(5)
Jaroslav
Dnes mi přišel balíček a malý kousek mýdla jsem dostal jako dárek. Ta vůně je nadpozemská, neuvěřitelná. Nic krásnějšího jsem v životě nevoněl.. Nadpozemský produkt.
Júlia
Absolutně geniální vůně, předčila i mé dosavadní favority - mléčné potěšení a žena (na kterých ale nezanevřu). Je jemná, omamná, čistá. A mýdélko vytvoří na mořské houbičce, kterou používám, krásnou krémovou pěnu, radost se mýt :D
Wivik
Koupila jsem si jej jako prevenci strií v těhotenství, má krásnou výraznou vůni, která je zároveň jemná. Jsem velmi spokojená a líbí se i manželovi.
Stanka
Nádherná vůně, fantastické mýdélko, jsem nadšená
Erika
Krásná vůně tato Himalay. Mám také manu a sprchový gel. Je velmi jemná. Mýdlo je super, byla jsem překvapená, že tak dlouho vydrží a nemám po použití suchou pokožku. Navíc vypadá krásně a tak doplňuje design koupelny.
Mária
Toto je tak nádherná vůně, že jsem neodolala a koupila si hned druhé do zálohy a koupím určitě i další. :) Pokud máte u parfémů rádi jemné květinové/květinově ovocné vůně, tak Vám jistě doporučuji kombinovat toto mýdlo s tělovou manou Himalay. V pohodě pak můžete chodit bez parfému a lidé vám budou skládat komplimenty. :)
Laura
Úplně nádherná vůně! Neumím ji k ničemu přirovnat, je opravdu jedinečná ale takto podle mě voní čistota. Mýdlo používáme na ruce, na tělo, dokonce i na obličej. Maximální spokojenost, nevysušuje pokožku a efektivně čistí :)
SjuSju
Toto mýdlo jsme koupili zcela neplánovaně, ale provoní od té doby celou koupelnu. Po zimě jsem měla velmi suché ruce, nepomáhaly ani krémy, ale toto mýdlo udělalo mé ruce naprosto jemnými. Žasnu a děkuji.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se