Celkové hodnocení
5
25 Recenze
Spokojenost
(5)
Zuzi
deodorantu jsem zpočátku moc nevěřila, ale přesvědčil mě na 100%, snadno se nanáší, krásně se vstřebá, neštípe, nesvědí, žádné fleky na oblečení a po celém dni mi dokonce pořád jemně voní tričko :)
Kat
Sama nevěřím, že to píšu, ale opravdu funguje :) už jsem si při používání přírodních deo zvykla, že nefunguje úplně a za pár hodin vůni nahradí mírný zápach.. ale při tomto ne, krásná (opravdu krásná, chtěla bych takovou i voňavku ) vůně až do večera a to dnes bylo fakt teplo... a neštípe, nebarví, doporučuji :) konečně jsem našla dokonalý přírodní deodorant... ponio mě po čase dráždil, mana barvila, mylo moc neúčinkoval... jsem ráda, že jsem dala ještě šanci soaphorii :)
Dada
Výborný deodorant, funguje jak má. Krásně voní během celého dne. Nejlépe funguje, když si ho nanesu hned po osprchování, když je ještě pokožka jemně vlhká. Malé množství naprosto stačí. Zatím jako jediný mi nezanechává skvrny na oblečení.
Gabka
Konečně jsem našla přírodní deodorant, který opravdu funguje a ještě prádlo krásně provoní. Dokonce i pokožku podpaží mám hladší. Snad jen to nanášení je nepraktické, avšak všechny plusy tento nedostatek převýší.
Martina
krásná jemná vůně, účince skvělé, při větším teple je třeba aplikovat znovu, ale to i jiné deo, nezanechává stopy na oblečení, nanáší se dobře
Natália
Drodorant je 100% ve všech ohledech, ale ta vůně...mohli byste zakomponovat benátskou noc i do jiných produktů, je neskutečná.
elannor
Za zhruba rok jsem vyzkoušela 6 druhů/značek přírodních deodorantů ale s žádným jsem nebyla spokojená nakolik pach nedokázali překrýt. Tento je jiný než všechny dosud vyzkoušené. Jeho jemnou vůni cítit i po náročném dni v práci i po dni veder na dovolené u moře. Jsem ráda, že jsem konečně našla ten pravý deo ;)
Diana
Opravdu funguje! Dnes měl svou první testovací jízdu a nezklamal v žádném ohledu. Pokožku nedráždí, ani na ní neštípe a zabraňuje jakýmkoli pachům. A ta omamná nádherná vůně je jen jeho bonusem. Už ho nevýměním! :)
Mariana
Úplně TOP ze všech deo na světě. Koupila jsem už druhé balení tohoto deo Benátská noc, i když jsem byla rozhodnuta, že vyzkouším jinou vůni, tak se s touto neumím rozloučit. Kromě krásné vůně je 100% účinný v mém běžném pracovním dni a nanáším ho jen 1x denně ráno. Přes větší fyzickou aktivitu ho umím nanést i podruhé během dne, abych se provoněla. Funkci plní skvěle, sice se trošku potíte, neboť pocení je přirozené a lidské, ale nesmrdíte. Měla jsem i jiné přírodní deo a ani jeden nebyl účinný. Tento se mi dobře nanáší, po kontaktu krému s pokožkou se začne tát a pěkně ho rozetřete. Miluji tento deo a jiný už nechci. Děkuji za tento úžasný produkt
journal
Nejlepší doeodorant s nejkrásnější vůní!
Lenka
Jeden z nejlepších přírodních deodorantů, jaký jsem kdy měla a zkusila. vůně je jedinečná a krásná. Často dostávám otázky na svůj parfém, přičemž žádný nemám a je to jen vůně tohoto deodorantu. Balení vydrží neskutečně dlouho nezanechává skvrny na oblečení a nanášení je velice jednoduché.
Pavla
Je to má první zkušenost s přírodním deodorantem a s nanášením deodorantu rukami. Obojí mi sedlo. Deodorant nádherně voní (mám k němu i přírodní parfém), dobře se mi nanáší a reaplikuju maximálně jednou. Za mě super funkční a voňavý produkt! Nelepí, nešpiní.
Mária
nejlepší přírodní deodorant jaký jsem vyzkoušela, velmi příjemná vůně, při náročném dni, je třeba aplikovat i dvakrát (což je u přírodních deodorantů běžné)
Daša
Nejlepší deodorant, jaký jsem doposud měla! Opravdu účinný, jsem maximálně spokojená.
klaudia
Dlouho jsem hledala správný přírodní deodorant, až jsem nakonec objevila tenhle a jeho koupi vůbec nelituji! Krásně voní a je účinný! Max. spokojenost, děkuji Soaphoria!
Diana
Tak tento deo mě velmi překvapil. Obávala jsem se, jestli mě ochrání během horkých dnů a obávala jsem se zbytečně :) Používám ho už několik dní a zatím jsem si ho nemusela nanést víc, než jen jednou do dne, celý den mě ochrání, ještě při večerním sprchování cítím jeho krásnou vůni . Nezpůsobil mi žádné skvrny na oblečení, žádné podráždění pokožky, po jeho nanesení nemám lepkavý pocit, krásně se vstřebá do pokožky. Jsem z něj opravdu nadšená a jsem moc ráda, že už nemám důvod kupovat ty nezdravé antiperspiranty z drogérek. Takže ženušky, pokud přemýšlíte o koupi přírodních deo, můžu jen doporučit ;)
Vanesa
První produkt od Soaphorie, kt. jsem vyzkoušela.. A je to srdcovka :) Od té doby používám jen přírodní deodoranty a samozřejmě jen ty od Soaphorie, protože jsou fakt nejlepší.. Výdrž je skvělá, ta vůně to je něco neskutečného, voní fakt cely den.. Podpaží vůbec nedráždí. Zkusila jsem i přírodní deodoranty od jiných firem, ale nechytaly se ani vůní, ani výdrží. .. Super super super :)
Lenka
Benátská noc je skvělý deodorant. Krásná a zajímavá vůně, intenzivní.
Lea
Nejlepší, jak jsem kdy vyzkoušela. Krásně voní. Dokonalý
_em.ty_
Podobně jako deodorant žena má krásnou i když poněkud silnější vůni. Nevýměním
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se