Celkové hodnocení
5
12 Recenze
Spokojenost
(5)
Zuzana
Nejlepší kombinace, jakou jsem po xrocích objevila pro svoji suchou, citlivou a reaktivní pleť. Jako mezikrok po odlíčení používám chrpy a po ní krém. Pleť je vypnutá a doslova napitá. Vynikající produkty, opakovaně se k nim vracím. Jsem kategorie 50+ a konečně mám pocit, že moje pleť dostává, co potřebuje.
zuzana
Vynikající produkt Používám jako večerní krém 2 týdny. Pár minut po aplikaci výrazné zjemnění pokožky, mám pocit, že je pleť pevnější. Velice promyšlené a účinné složení. Vůně specifická-převažuje slaměnka, ale nevadí. Absolutní spokojenost.
Alena
dobrý krém, trošku pronikavější vůně, ale účinky za to stojí
Dana
Skvělý krémek na zralou pleť. Spolu s pleťovým sérem je to nejlepší kombinace. Není těžký, ale zároveň je dostatečně výživný a hydratační. Pleť mám pružnější a zdravější.
Beata
Chtěla jsem zkusit něco nového a neumím si svůj výběr vynachválit. Výborný výrobek!
Laura
Výborný krém pro suchou pleť. Je máloco co by si poradilo s mými zarudlými a suchými místy na tvářích. Toto je snad zázrak.
Zdenka
Výborný krém na pleť, která začíná projevovat první vrásky. Ráno i večer jedna pumpička a hotovo. Je trošku hustší, ale na pleti nepůsobí zatěžující. Pleť mám pevnější, hladší a celkově jednotnější.
Alena
Krémek mi naprosto vyhovuje, co se týče konzistence, vůně, ingrediencí ale i obalu. Líbí se mi, že do krému nemusím dávat prsty a nabírat. Jedna pumpička je tak akorát na celý obličej a také dekolt. Dobře vyživuje, hydratuje a zjemňuje pleť.
Anka
Nejlepší pleťový krém pro suchou a zralou pleť. Hydratuje a vyživuje během celého dne. Výborně slouží také jako podklad pod makeup. Krásně květinově voní. Pleť se mi po jednom balení vidí jemnější a pevnější.
Anna
Jsem opravdu velmi ohromená tímto krémem. Hlavně v zimě se mi dělají na pleti suché mapy, se kterými jsem si nevěděla rady. Tento krém je dostatečně výživný a hutný, ale není na pleti těžký. Pleť pod ním dýchá cítí se příjemně. Suché mapy jsou fuč, pleť je pružná a vypadá skvěle. Neumím si vzpomenout, jestli jsem někdy měla lepší krém. Vůně je velmi příjemná květinová
Tereza
Vyzkoušela jsem několik krémy po mnoho let, ale tenhle mi sedl nejvíce. Nemá výraznou vůni, je tak akorát hustý, není mastný a hned po aplikování mám pocit, že pleť je hydratovaná, na dotek hebká a pružná.
Barbora
Koupila jsem tento krém mámě během Eva dnů ve výhodné ceně ve víře, že máma bude spokojena. Máma opravdu spokojená je a velmi. Krém je příjemný konzistencí, poměrně rychle se vstřebá. Splnil očekávání obou, i mě, aby máma měla kvalitní krém a aby byla hlavně spokojená, což také je! Děkujeme :)
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se