Celkové hodnocení
5
6 Recenze
Spokojenost
(5)
Livia
Jednou měsíčně mívám ošklivé akné zejména na bradě a tvářích. S tímto korektorem mizí i během noci. Praktické a krásné balení je jen bonusem.
Karolina
Často mě trápí vyrážky a pupínky na bradě. Vyzkoušela jsem tento produkt a jsem osluněná. Rychle si poradí se zánětem, a také zahojí jizvičku. Je vynikající
Betka
Výborné pro lokální ošetření akné a pupínků. Akné se zahojí rychleji a po vyléčení nezůstávají ošklivé jizvičky.
Norika
Šikovný pomocník při pubertálním akné. Nemám ráda vysušující krémy nebo intenzivní vůni čajovníkového oleje. Tento olejíček má jen jemnou vůni a má úžasné účinky. Akné zahojí a vyléčí jednou dva. Pleť mám mnohem krásnější než dosud.
Mirka
Čas od času mě trápí akné - zvláště když jsem dlouho v roušku a tento olej je super. Na můj vkus má moc pronikavou vůni kmínu ale po čase mi to už na tváři nevadí/resp si jí už nevšimnu. Aplikace je super pomocí kulky přesně tam, kam potřebuji a nemusím se v tom packat rukama, nevím, jestli mi rychleji zahojí nedokonalosti ale zato žádné zarudnutí ani jizvičky pak nemám :) Doporučuji, já už mám 2 balení, které prošlo redesignem takže nebojte se, vydrží vám dlouho.
Dorota
Toto je můj absolutně nejoblíbenější produkt a denně děkuji za to, že jste jej vytvořili! Zachránil mě už v takových situacích, kdy všechno ostatní selhalo a přitom je tak nenápadný.. Nechápu, ale funguje opravdu zázračně, akné i vyrážky stačí párkrát potřít a jsou fuč. Doporučuji všemi deseti každému, kdo občas bojuje s nečistou pletí!
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se