Transparentný fixačný púder

490,50 Kč 545,00 Kč -10%
Celkové hodnocení
5
9 Recenze
Spokojenost
(5)
Tina
Toto je můj první sypký pudr. Je opravdu výborný, stačí nanést opravdu malinko. Prodlouží výdrž make upu, dodá pleti sametový vzhled a neusazuje se na suchých místech na pleti. Krásně se přizpůsobí pleti.
Anka
Přidat do pudru kyselinu hyaluronovou byl úžasný nápad. Zafixuje a zmatní pleť, aniž by vysušil. Pro nás vysušené hotový zázrak na letní upocené dny. Pudruji nim i krémové oční stíny, a mají tak perfektní výdrž.
Jana
Váš pudr mě tak překvapil, že doufám, že ho nikdy nepřestanete vyrábět :) Mám smíšenou pleť a doposud se mi každý pudr navzdory tomu, že vrásky ještě nemám, kromě mimických, do nich vléval. Jakmile jsem vyzkoušela Váš pudr, jsem ohromená fixací, nic se mi nikde neusazuje a já jsem spokojená, že má ještě fajn složení. Používám i zkrášlující balzám a jediné, co mi do sbírky pleťové dekorativky chybí, je už jen krycí korektor, ten Váš mi až tak nesedl – kdybyste ale vyrobili něco jako zkrášl. balzám s ještě vyšší krycí schopností i pro těžší případy, tak si Vás nakoupím do zásoby na tuny :)
Silvia
Toto je absolutní král mezi pudry! Nevysušuje, příjemně matuje, už nikdy žádný jiný :) Používám ho už dlouho, mám už asi čtvrté balení a rozhodně není poslední.
Barbora
Fantstický pudr. Už jsem jich vyzkoušela mnoho, ale tento je jednoznačně můj TOP. Stačí nanést opravdu malinko. Zafixuje makeup, fantasticky matuje, ale zároveň nevysušuje.
E
Konečně jeden pudr bez obsahu mastku. Nejenže má úžasné a zdravé složení, je také celkově fantastický. Je průhledný, čili sedí každému tónu pleti a krásně se přizpůsobí. Po nanesení je téměř neviditelný, nevytváří ošklivý omítkový efekt.
Janka
Super, jsem velmi spokojena.
A.
Nej pudr, jaký jsem kdy měla. Zafixuje korektor pod očima, celý make up a je naprosto super pomocníkem pro ty, co mají mastnou T-zónu.
...
Výborně matuje, vypadá na pleti hezky a má úžasné složení.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se