Sany
Velká spokojenost. Nejprve mě překvapilo, že je hutnější, ale párkrát jsem ho použila na suchou pokožku a natírání šlo obtížněji, později jsem vyzkoušela aplikovat na vlhkou pokožku vyživenou sufléčkem a natírání šlo jednoduše a rychle.
Anna
Jsem mile překvapená. Původní komerční mléka na opalování jsem vyměnila za přírodní alternativu již dříve, ale až teď jsem našla ten správný produkt. Opravdu pokožku chrání, nesmaže se po prvním vkročení do vody, opravdu cosi i vydrží. Má krásnou jemnou vůni, což je jen plusem do horkých dnů!
Lucia
Skvělý balzám pro ochranu pokožky před prudkými slunečními paprsky. Krásné a praktické balení, jednoduše se nanáší, skvěle voní a opravdu funguje perfektně. Pokožku mám chráněnou a vyživenou. Spokojenost
Klára
Používáme celá rodina, děti ale i dospěláci. Nebojím se děti poslat ven i během slunečnějšího dne, na konci dne vždy vidím, že nejsou doslova upečené, ale kůže je nepálí. Vyzkoušeli jsme už i celý den v bazénu, samozřejmě s opětovným natíráním a jsme spokojeni!
Lenka
Spolehlivý a opravdu účinný produkt na slunění. Příjemná vůně a konzistence. Určitě zakoupím znovu
Betka
Zakoupila jsem po doporučení kamarádky. Nejprve jsem odzkoušela na sobě a teď už natíráme i dětičky. Určitě je lepší nanášet na vlhkou hydratovanou pokožku, tehdy se roztírá jednodušeji. Ale samozřejmě chválím, jsem spokojená a určitě zakoupím znovu
Ajka
Zas a znovu Soaphoria nezklamala. S balzámem jsem víc než spokojená. Používala jsem různá komerční mléka na opalování s SPF 50, ale stále jsem dopadla jako červená paprička. Tuto mi postačuje SPF 30, po celodenním pobytu na slunci je moje pokožka opálená ale ne popálená. Výborně!
B.
výborný, výborný a ještě jednou výborný. Skvělý balzám na opalování, příjemná vůně, hustší konzistence, ovšem to vůbec není závadou, jednoduše se roztírá a je i voděodolný. Doporučuji
lenka
Výborný, účinný, spolehlivý. Krásně voní, mažeme i na dětičky. Máme také alergika s atopickým ekzemem, kterému balzámeček neškodí, nesvědí a nedráždí pokožku
Tamara
Kombinace Bronztone a tohoto balzámu s SPF30 je to nejlepší co mě v létě mohlo potkat. Cítím se super, pokožku mám chráněnou a přesto se krásně opálím. Skvělé!
Erika
Krásně voní, dobře se roztírá a balení vydrží snad věčnost. Pro celou rodinku na celé léto.
Sima
Balzám na opalování mě mile překvapil. Je opravdu účinné, SPF 30 maximálně dostačuje. Konzistence je sice trošku hustší, ale pokud jej aplikuji na čerstvě natřenou pokožku, natírání jde jako po másle.
Tina
Balzámeček na opalování je vynikající. Na hustší konzistenci jsem si musela chvilku zvykat, ale po přečtení popisu na webu jsem ho začala aplikovat na pokožku ošetřenou tělovým olejem. Po této změně se nejen jednoduše roztíral, ale i pomaleji míjel.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se