Celkové hodnocení
5
5 Recenze
Spokojenost
(5)
Beatka
Smyslnost je moje oblíbená vůně. Když jsem zjistila, že tato kolekce byla rozšířena o pěnu hned byla v košíku. Parádní vůně. Sprchové pěny miluji, neboť je pokožka po použití opravdu jemná a provoněná.
Monika
Smyslnost - lepší název pro tuto vůni neexistuje. Krásná jemná, ale zároveň sebevědomá vůně. Sprcha s touto pěnou je hotový zážitek. Neobvyklá konzistence, která ale neskutečně hýčká suchou pokožku. Tohoto produktu nebudu mít nikdy dost.
Mamina
Krásná vůně, příjemné hydratační účinky. Po sprše kůži nemám napnutou a nesvědí mě a to i když nepoužiji tělový krém. To se mi dávno nestalo. Úžasnááá je!
Dominika
Sprchovací pěnu jsem dostala jako dárek a byla to trefa do černého. Miluji toto krásné skleněné balení, které můžu dokonce vrátit a dát mu druhou šanci. Miluji její úžasnou nepopsatelnou ženskou vůni a tu výjimečnou aplikaci a konzistenci. Všechny prsty nahoře za tento super produkt.
Lubka
Všechny sprchové pěny jsou prostě topka! Toto je totální must have pro suchou pokožku. Po sprše se cítím svěže, čistě a zároveň mám neuvěřitelně hebkou pokožku.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se