Antistres - balzám proti každodennímu stresu

Antistres - balzám proti každodennímu stresu

190,00 Kč
vč. DPH

Aromaterapeutický balzám proti každodennímu stresu pomůže odehnat negativní myšlenky, stres a shon, podpoří dobrou náladu a navodí příjemný pocit uvolnění. Užitečný pomocník může také utlumit projevy migrény a neklidu, pocity napětí a vyčerpání z pracovního či emočního vytížení. Jemný balzámový základ tvořený kandelilovým voskem, mandlovým a olivovým olejem v sobě ukrývá blahodárné účinky aromaterapeutických esenciálních olejů rozmarýnu, meduňky, máty a muškátu. Vhodná kombinace vybraných silic ve správné intenzitě působí jako balzám na duši.

Antistres - aromaterapeutický balzám proti stresu je vhodný pro všechny typy pokožky.

> veganský a čistě přírodní produkt v podobě praktického balzámu
> zmírňuje projevy podráždění, stresu, nervového vypětí
> uvolňuje mysl a navozuje dobrou náladu, ulevuje od vyčerpání a pomáhá tlumit bolesti hlavy a migrény
> čistě přírodní antistresová pomůcka v rozkošném balení představuje nezbytnou součást domácí "přírodní lékárničky"
> ideální drobnost pro každého, kdo touží po chvilce klidu :)

  > AROMATRAPEUTICKÝ BALZAM
  > PROTI KAŽDODENNÍMU STŘESU
  > PRO ZMÍŘENÍ BOLESTÍ HLAVY
  > S ESENCIÁLNÍMI OLEJMI

Přidat do seznamu přání (8)

Uspěchaný životní styl, množství povinností a nekonečný pocit nátlaku, každodenní stres - realita běžného života. Tradiční aromaterapie je skvělým pomocníkem řešení moderních problémů. Terapeutická síla cenných esenciálních olejů v organické ekocertifikované kvalitě pečlivě zapracována do jemného balzámového základu pomůže zdolat náročné chvíle, uvolní mysl a podpoří dobrou náladu, povzbudí a přinese novou energii. Pomůže předcházet nepříjemným bolestem hlavy či dokonce migrénám a zajistí pocit uvolnění a harmonie duše, těla i mysli :)

HLAVNÍ SLOŽKY
> mandlový a olivový olej
- jemné organické oleje známé pro své všestranně prospěšné vlastnosti zjemňují pokožku a výborně uchovávají sílu esenciálních olejů
> aromaterapeutická směs esenciálních olejů - vhodně zvolená kombinace organických silic nejvyšší kvality uvolňuje a zároveň povzbuzuje, odhání stres a navozuje pocit klidu a pohody

OBSAH
20ml

NÁŠ TIP
Antistresový balzám je výbornou volbou pro ty, které trápí nekonečné pocity napětí, tlaku a také bolesti hlavy či migrény.
Uvolňuje mysl, zjemňuje pokožku a příznivě působí na náladu, odhání stres a přináší harmonii.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Aromaterapeutický balzám proti stresu můžete kombinovat s kterýmkoliv výrobkem Soaphoria, pokud si však přejete pocítit jeho plnou moc, dopřejte mu prostor na působení a nekombinujte ho s jiným výrazně voňavým výrobkem.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek se vyznačuje výraznějším, avšak nevtíravou svěže-bylinnou vůní.

BARVA VÝROBKU
Antistresový balzám vděčí za své zbarvení výhradně obsaženým složkám.

KONZISTENCE VÝROBKU
Balzámová konzistence je na první pohled tuhá, dotykem prstů a teplotou okolního prostředí se však mění na poddajný, lehce roztíratelný olejový krém.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Organické složení univerzálního balzámu bez obsahu vodné fáze nevyžaduje použití konzervačních látek a přesto je výrobek stabilní. Po otevření doporučujeme balzám spotřebovat do 6 měsíců.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v ekologickém skleněném obalu s praktickým těsnícím uzávěrem. Sklo představuje odolný inertní materiál, díky čemuž je obsah výrobku chráněn. Navíc skleněné balení lze znovu využít v domácnosti nebo recyklovat.
Upřednostňujeme recyklované a recyklovatelné certifikované obalové materiály, které jsou schváleny pro použití pro kosmetické výrobky. Koupí tohoto produktu můžete přispět ke snižování nadbytečného odpadu i vy a to jednoduše zapojením se do recyklačního programu Soaphoria nebo odpovědnou recyklací všech obalových materiálů.

APLIKACE
Přípravek v přiměřeném množství naneste pod nos, na spánky, akupresurní body či kontaktní místa lymfatického oběhu a jemně vmasírujte.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 30 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze sladkých mandlí) *, Euphorbia Cerifera Wax (candelilla vosk) *, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýn lékařský) *, Melissa Officinalis Extract (meduňka lékařská) *, Mentha Piperita Leaf Extract (máta peprná) *, Pelargonium Graveolens Flower Extract (muškát omamný) *, *** Citronellol, *** Geraniol *** Limonene, *** Linalool, *** Citral, *** Eugenol, Tocopherol (antioxidant Vitamin E)
* certifikovaná organická složka
*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

8586017856196

Tabulka vlastností

OBSAH
20 ml
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (8)