Hyggé - osvěžovač vzduchu ve spreji

211,50 Kč (vč. DPH) 235,00 Kč
-10%
Kód:
8586023262394
Oblíbené1
Porovnat0
Seznam přání

Přírodní osvěžovač vzduchu s neuvěřitelnou vůní pohody v praktickém balení s mechanickým rozprašovačem představuje ideální alternativu interiérových vůní. Vůně bez syntetických látek osvěží ovzduší a podtrhne unikátní atmosféru místnosti. Výrazně pohodová, květinově kořeněná vonná kompozice.

> základ složení z přírodních surovin bez přídavku alkoholu je ideální volbou pro použití v jakémkoli interiéru – v domácnosti, v kanceláři, konferenční místnosti či hotelovém pokoji – všude tam, kde toužíte po příjemné, uklidňující či naopak podnětné a voňavé atmosféře
> praktické balení s mechanickým rozprašovačem zajistí rozptýlení vůně v ovzduší bez škodlivých hnacích plynů, díky čemuž chrání zdraví vašich nejbližších i životní prostředí.
> vonná kompozice sestávající z čistých organických esenciálních olejů a přírodních silic působí také aromaterapeuticky
> veganský přírodní osvěžovač vzduchu bez chemie je skvělým doplňkem každé ekologické domácnosti

250ml

  > VEGAN PŘÍRODNÍ OSVĚŽOVAČ
  > SVĚŽE POHODOVÁ VŮNĚ
  > PRO ZDRAVÉ A VOŇAVÉ OVZDUŠÍ
  > S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Hygge: Umění užívat si přítomnost okamžiku, těšit se z maličkostí a vychutnávat si život! Hygge není jen fráze, hygge je životní styl. Hygge je dánský a norský pojem, který se často překládá jako „pohoda“, ale může znamenat ještě víc. Je to pocit pohodlí, spokojenosti a pohody, který může přijít z mnoha malých věcí, a je hlavně spojen s domovem a rodinou. Tento pojem má za cíl vystihnout atmosféru nebo pocit, nikoli konkrétní věc či místo.
Často je spojován s užíváním jednoduchých radostí, jako jsou teplé nápoje, svíčky, teplé deky, přítomnost rodiny nebo přátel, a to vše v pohodlné a útulné atmosféře. Jedná se o vytváření příjemného a teplého prostředí, které vám umožňuje cítit se šťastný a spokojený.

Přesně taková je i nová limitovaná vůně osvěžovače vzduchu od SIMPL, který svojí originální vůní přináší pocit pohody, harmonie a tepla domova, bezpečného útočiště.

Dodejte šmrnc každé stylové místnosti svého milovaného domova, zbavte se nepříjemných pachů a nahraďte je vůní užitečných přírodních éterických olejů, které pozvednou atmosféru prostoru a dodají mu nezaměnitelný charakter. Podpořte myšlení a kreativitu v office interiérech, stimulujte dobrou náladu a zvládněte s vůní, úsměvem a lehkostí každý náročný úkol!

OBSAH
250ml

NÁŠ TIP
Pokud patříte k milovníkům vonných silic, esencí či éterických olejíčků, přírodní osvěžovač je pro Vás tou správnou volbou!
Mnohé z éterických olejíčků se vyznačují nejen aromaterapeutickými účinky, ale i schopností čistit vzduch, eliminovat bakterie a tím výrazně ozdravovat ovzduší interiéru.
V kombinaci se správným větráním přináší osvěžovač vzduchu bez syntetických vůní vždy čerstvý, zdravý a voňavý vzduch.
Pokud nejste zastáncem příliš silných a výrazných vůní, přírodní osvěžovač vzduchu Vás příjemně překvapí svojí jemnou a lehkou, nevtíravou a velmi přirozenou vůní.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Osvěžovač vzduchu bez chemie lze kombinovat s éterickými oleji či silicemi, není však vhodné používat obojí najednou, aby se jednotlivé vonné složky a pečlivě zvolené vonné kompozice mezi sebou „nebily“ :)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586023262394
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek obsahuje vonnou kompozicí tvořenou pyramidou vůní: anýz, skořice, muškát, jasmín, neroli, karamel, vanilka, pačuli, santal.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez obsahu syntetických barviv či jiných přídavných barvicích složek.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktickém PET lahvičce o objemu 150ml s mechanickým rozprašovačem. Díky mechanickému rozprašovači je vůně do prostoru rovnoměrně rozptýlena bez škodlivých hnacích plynů.
Obal výrobku je zároveň díky tomuto mechanismu možné po spotřebování obsahu a důkladném umytí opětovně využít v domácnosti, nebo nám jej můžete jednoduše vrátit v rámci našeho recyklačního programu.
Rozhodnete-li se obal vyhodit, prosím, vhoďte jej do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
(15)
238,50 Kč (vč. DPH) 265,00 Kč
-10%
Přírodní deodorant v tubě představuje účinnou, bezpečnou a zejména přirozenou ochranu proti nepříjemnému zápachu ve formě lehoučkého fluidu. Výjimečně jemná veganská receptura s obsahem jojobového a kokosového oleje a...
Produkty ve stejné kategorii (3 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se