Nevinnost - Osvěžovač vzduchu v spreji

Nevinnost - Osvěžovač vzduchu v spreji

240,00 Kč
vč. DPH

Přírodní osvěžovač vzduchu v praktickém balení s mechanickým rozprašovačem představuje ideální alternativu interiérových vůní. Vůně bez syntetických látek osvěží ovzduší a podtrhne unikátní atmosféru místnosti. Nevinně lehká, svěží květinová vůně s nádechem zeleně, ztělesňující něžnost a křehkost ve vonné kompozici konvalinek, bílých lilií a zeleného čaje.

> Základ složení z přírodních surovin bez přídavku alkoholu je ideální volbou pro použití v jakémkoliv interiéru - v domácnosti, v kanceláři, konferenční místnosti či hotelovém pokoji - všude tam, kde toužíte po příjemné, uklidňující či naopak podnětné a voňavé atmosféře
> Praktické balení s mechanickým rozprašovačem zajistí rozptýlení vůně v ovzduší bez škodlivých hnacích plynů, díky čemuž chrání zdraví vašich nejbližších i životní prostředí
> Vonná kompozice sestávající z čistých organických esenciálních olejů a přírodních silic působí také aromaterapeuticky
> Veganský přírodní osvěžovač vzduchu bez chemie je skvělým doplňkem každé ekologické domácnosti

  > VEGAN PŘÍRODNÍ OSVĚŽOVAČ
  > LEHKÁ KVĚTINOVÁ VŮNĚ
  > PRO ZDRAVÉ A VOŇAVÉ OVZDUŠÍ
  > S ESENCIÁLNÍMI OLEJI
  

Přidat do seznamu přání (4)

Dodejte šmrnc každé stylové místnosti svého milovaného domova, zbavte se nepříjemných pachů a nahraďte je vůní prospěšných přírodních éterických olejů, které pozvednou atmosféru prostoru a dodají mu nezaměnitelný charakter. Podpořte myšlení a kreativitu v office interiérech, stimulujte dobrou náladu a zvládněte s vůní, úsměvem a lehkostí každý náročný úkol!

OBSAH
250ml

NÁŠ TIP
Pokud patříte k milovníkům vonných silic, esencí či éterických olejíčků, přírodní osvěžovač je pro Vás tou správnou volbou!
Mnohé z éterických olejíčků se vyznačují nejen aromaterapeutickými účinky ale i schopností čistit vzduch, eliminovat bakterie a tím výrazně vzmáhat ovzduší interiéru.
V kombinaci se správným větráním přináší osvěžovač vzduchu bez syntetických vůní vždy čerstvý, zdravý a voňavý vzduch.
Pokud nejste zastáncem příliš silných a výrazných vůní, přírodní osvěžovač vzduchu Vás příjemně překvapí svou jemnou a lehkou, nevtíravou a velmi přirozenou vůní.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Osvěžovač vzduchu bez chemie je možné kombinovat s éterickými oleji či silicemi, není však vhodné používat obojí najednou, aby se jednotlivé vonné složky a pečlivě zvolené vonné kompozice mezi sebou "nebily" :)

VŮNĚ VÝROBKU
Nevinně lehká, svěží květinová vůně s nádechem zeleně, ztělesňující něžnost a křehkost ve vonné kompozici konvalinek, bílých lilií a zeleného čaje.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez obsahu syntetických barviv či jiných přídavných barvících složek.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktické PET lahvičce o objemu 150ml s mechanickým rozprašovačem. Díky mechanickému rozprašovači je vůně do prostoru rovnoměrně rozptýlena bez škodlivých hnacích plynů.
Obal výrobku je zároveň díky tomuto mechanismu možné po spotřebování obsahu a důkladném umytí znovu využít v domácnosti, nebo nám ho můžete jednoduše vrátit v rámci našeho recyklačního programu.
Pokud se rozhodnete obal vyhodit prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

V mém osvěžovači se odděluje olejová vrstva. Je to v pořádku?
Ano, produkt je navržen jako dvoufázový přípravek. Před použitím výrobkem důkladně zatřeste, aby se obě fáze propojily, čímž zajistíte rovnoměrné rozptýlení vůně.

Mohu přírodní osvěžovač vzduchu používat i v autě?
Samozřejmě, výrobek krásně provoní i interiér Vašeho vozu.

Mohu výrobek použít i na provonění záclon?
Ano, výrobek před použitím důkladně protřepejte a nastříkejte z dostatečné vzdálenosti.

8586017858343

Tabulka vlastností

VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

2 other products in the same category: