4 rituály tělové péče, na které nejčastěji zapomínáme

 

 

Začleňte do své rutiny tělové peelingy

Exfoliace těla, označovaná také jako peelingování těla, odstraňuje odumřelé kožní buňky, podporuje regeneraci buněk a hydratuje pokožku. Vaše tělo se přirozeně zbavuje odumřelých kožních buněk každých 30 dní, aby vytvořilo místo pro nové buňky. Někdy se během tohoto procesu odumřelá kůže zcela neodlupuje, což má za následek suchou, nerovnoměrnou a šupinatou strukturu pokožky. Zatímco hydratace pokožky je klíčová, je také nezbytné začlenit exfoliaci jako součást vaší rutiny péče o tělo, abyste odstranili odumřelé buňky a obnovili omlazenou pokožku.
Dobrý exfoliátor jemně odstraňuje odumřelou pokožku, čistí a odstraňuje nečistoty a revitalizuje matnou pokožku, které dodává zdravý lesk. Stejně důležité, jako je používání dobrého peelingu, je používat jej se správnou rutinou, s čistícími a hydratačními přípravky. Peeling pomáhá při přípravě vaší pokožky k absorbování vlastností všech použitých produktů a poskytuje ty nejlepší možné výsledky. Tento čistící režim péče o tělo s výhodami uvolnění pórů a dokonce i tónování pokožky pomáhá všem výrobkům péče o pokožku pronikat hlouběji, podporuje krevní oběh, vyhlazuje nedokonalosti a zajišťuje zdravou a vyživenou pokožku.


 

Tělové oleje jako součást ošetřujících rituálů

Jemné tělové oleje mohou mnohým vyhovovat více než hutnější krémy. Vpíjejí se do pokožky, kterou nádherně vyživují a díky nim se budete cítit snáze. Tělové oleje po sprše mohou také pomoci svými aromaterapeutickými účinky. Najděte si vůni podle svého gusta a nechte se unášet. Zahalte se do své oblíbené vonné kompozice, ať už jsou to vůně květinové, ovocné, citrusové nebo smyslné.
Pokud je pokožka na vašem těle suchá, olej jistě zlepší texturu a poskytne úlevu od matné/suché a šupinaté pokožky. Olej skutečně dokáže dělat zázraky a můžete jej použít tak, jak je, nebo dokonce přimíchat deset kapek oleje do vašeho běžného tělového hydratačního krému, abyste vyživili pokožku. Pokud se cítíte obzvláště požitkářský, vyzkoušejte několik kapek tělového oleje přidat do koupele k osvěžení a omlazení vašeho těla. Dopřejte si také masáž. Skvělými možnostmi jsou také tělové suflé či univerzální balzámy, které se o pokožku těla dokonale postarají. Rozzáří ji a zanechají ji svěží, krásnou, vyživenou a nádherně jemnou.

Postarejte se o své lokty, krk a podpaží

Je čas postarat se o své lokty, krk a podpaží, které jsou často ignorovány. Je známo, že jemná pokožka má méně mazových žláz, takže zejména v létě může docházet k zarudnutí a podráždění. Naštěstí existují jednoduché prostředky, jak zatočit se suchými lokty. Bambucké či mangové máslo dokonale poslouží tomuto účelu. Intenzivní suflé na obličej, krk a dekolt se postará o namáhanou pokožku krku a dekoltu a podpaží poděkuje ze organické krémové deodoranty, které nejen chrání před nepříjemným pachem, ale také vyživují tuto citlivou oblast.


 


SPF pro celé tělo? Ano!

Proč bychom měli svoji pokožku chránit před vlivem slunečního záření? Stejně jako naše pleť, i kůže na těle bude rychleji stárnout, budeme-li ji příliš často vystavovat sluníčku. Kromě péče o její hydrataci, obnovu a celkový komfort bychom proto neměli zapomínat ani na dostatečnou ochranu. SPF přípravky na tělo a obličej jsou dostupné ve dvou verzích. Můžete si vybrat, jestli vám konzistenčně více vyhovuje balzám nebo krém. Výhodou sunnyphoria opalovací kosmetiky je přírodní složení, které pokožku nedráždí. Fyzikální filtry představují zároveň skutečný štít, který pokožku spolehlivě chrání.

Zaujalo vás toto téma a toužíte se o něm dozvědět ještě víc?
Pro všechny poznání chtivých Soaphoristů nabízíme také výběr dalších výživných zahraničních zdrojů souvisejících s obsahem článku:
- What Are the Benefits of Body Scrubs?
- What Causes Dry Elbows and How Can I Treat It?
- Body Oil: What are the benefits and how to use it

 

 
Podobné produkty
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se