S REPELENTNÍM ÚČINKEM - kořeněná ručně odlévaná sójová svíčka

S REPELENTNÍM ÚČINKEM - kořeněná ručně odlévaná sójová svíčka

340,00 Kč
vč. DPH

Příjemně bylinkově – kořeněná vonná kompozice díky organickým silicím z:
• meduňky lékařské
• šalvěje lékařské
• skořice cejlonské

  • EKO REPELENTNÍ SVÍČKA
  • FUNCTIONAL KOŘENĚNÁ KOMPOZICE
  • PRÉMIOVÁ SVÍČKA VE SKLE
  • 100% ORGANICKÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Přidat do seznamu přání (0)

Přírodní vonné esence na bázi éterických olejů pečlivě zapracované do organického sójového vosku jsme ukryli do elegantního obalu z tmavého skla. Ručně odlévaná sójová svíčka v sobě ukrývá dřevěný knot.
Toto spojení přemění každou místnost na oázu klidu a pohladí všechny smysly. Připravte se na dokonalý aromaterapeutický zážitek a komfort bez dotěrného létajícího hmyzu. Vonné esence jsou čisté, zdravotně nezávadné přírodní éterické oleje, navržené podle poznatků o pozitivních a blahodárných účincích aromaterapie na tělo a mysl.

Upozornění a péče: Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdáleno od lehce zápalných předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 vteřin, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití hoření minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Dle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, protože hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení lehce odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Jak pečovat o svou milovanou svíčku: Všechno kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Obsah: 210ml

8586017859807

Tabulka vlastností

OBSAH
210ml

Další produkty ve stejné kategorii: (16)