TOKAR handmade creations - eko svíčka n.103 Golden light

775,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586017853553
Značka:
Oblíbené1
Porovnat0
Seznam přání

Unikátní kolekce řemeslných svíček s hlubokým srdcem představuje tradici, nadčasovost, ekologičnost a sofistikovanost v unikátním spojení. Elegantní skleněný obal v tajemném zeleno-hnědém provedení je naplněn aromaterapeutickou směsí pravého včelího vosku a doplněn bavlněným knotem. Díky přidaným minerálním perleťovým pigmentům svíčka při rozpálení vytváří úchvatnou harmonii ztělesněné fantazie. Osvobozující vonné kompozice povznášejí propracované a komplikované vonné esence, které vnesou neotřelost do každodennosti a neodmyslitelně ovlivňují mysl, tělo i duši.

▲ blahovičník kulatoplodý, citrónová kůra, mandarinka, červený pomeranč, růžový pepř, pelyněk
● citrónová tráva, máta kadeřavá, malina, granátové jablko, červený meloun
▼ cedr texaský, vanilka, pačuli vonná, čarodějka skvrnitá, borovicová kůra

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Rituál vnitřní energie

Esence Vnitřní energie se povznáší sankristickými asánami pro pocit příjemného uvolnění. Smyslem a cílem vibrujících hlavních tónů eukalyptu, citronové kůry, šťavnaté mandarinky a červeného pomeranče s kořenitě-zeleným tónem růžového pepře a pelyňku je stimulovat živel energie. Srdce z citronové trávy, máty kadeřavé, červených plodů maliny, granátového jablka a dužiny melounu uvede do pohybu nahromaděnou energii a sladí tělo a mysl procítěním soustředěných vnitřních a vnějších pochodů. Základní kompozici z cedru texaského, pačule vonné, nasládlé vanilky a čarodějky skvrnité doplňuje pryskyřičná vůně borovicové kůry. Aromaterapeutické akordy jakož i asány tělo neunaví ani nevyčerpají naopak naplní ho energií a svěžestí. Vysvoboďme naše skryté energie!

JAK PEČOVAT O SVÉ MILOVANÉ SVÍČKY
Vše kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017853553

Tabulka vlastností

Obsah
400ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
typ vosku
včelí
TYP KNOTU
klasický

Specifické reference

ean13
8586017854246
PODROBNOSTI

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v ekologickém skleněném obalu. Po dohoření prosím myslete i na své životní prostředí a neodhazujte skleněný obal. Stačí ho umýt a můžete jej znovu využít různými jinými způsoby.

UPOZORNĚNÍ
Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdálené od snadno vznětlivých předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití nechat hořet minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Podle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, nakolik hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení snadno odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se