TOKAR handmade creations - eko svíčka n.101 Silver light

775,00 Kč (vč. DPH)
Kód:
8586017852952
Značka:
Oblíbené0
Porovnat0
Seznam přání

Unikátní kolekce řemeslných svíček s hlubokým srdcem představuje tradici, nadčasovost, ekologičnost a sofistikovanost v unikátním spojení. Elegantní skleněný obal v tajemném zeleno-hnědém provedení je naplněn aromaterapeutickou směsí pravého včelího vosku a doplněn dvojitým dřevěným knotem. Díky přidaným minerálním perleťovým pigmentům svíčka při rozpálení vytváří úchvatnou harmonii ztělesněné fantazie. Osvobozující vonné kompozice povznášejí propracované a komplikované vonné esence, které vnesou neotřelost do každodennosti a neodmyslitelně ovlivňují mysl, tělo i duši.

▲ tráva, tangerinka, černý rybíz, růže šípková
● pivoňka, konvalinka, fialky, jasmín, hořká malina, lotos, mateřídouška
▼ cedrové dřevo, cist ladanový, vanilka, karamel, čarodějka skvrnitá

Čtěte víceZobrazit méně
Popis


Rituál vnitřní radosti

Esence Vnitřní radost je inspirována japonskou filozofií Ikigai pro podporu povzbuzení mysli k radosti a umocnění pocitu lepšího života na Zemi. Japonci pevně věří v delší, klidnější a hlavně lepší život díky teorii, která navádí osobu k oddanosti provádět právě smysluplné činnosti, které je naplňují a dělají šťastnějšími. Vonná kompozice se rozvine zelenými tóny trávy, tangerinky, pikantního černého rybízu a divoké šípkové růže, která okamžitě navádí člověka zamyslet se nad krásami života a vést do jeho aury pokoru a skromnost k obdivování její darů. Okamžitě nastupují na scénu jemné květinové tóny pivoňky, konvalinky a fialky se špetkou jasmínu a hořké maliny, které uzemňuje pudrový posvátný lotos a mateřídouška. Kompozice se stává unášejícím a pronikající až k srdci díky vůni cedrového dřeva, cisty ladanové, smyslné vanilky a karamelu s mošusovými podtóny čarodějky obecné. Najděme svůj Ikigai!

JAK PEČOVAT O SVÉ MILOVANÉ SVÍČKY
Vše kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017852952

Tabulka vlastností

Obsah
400ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
typ vosku
včelí
TYP KNOTU
dřevěný

Specifické reference

ean13
8586017854246
PODROBNOSTI

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v ekologickém skleněném obalu. Po dohoření prosím myslete i na své životní prostředí a neodhazujte skleněný obal. Stačí ho umýt a můžete jej znovu využít různými jinými způsoby.

UPOZORNĚNÍ
Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdálené od snadno vznětlivých předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití nechat hořet minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Podle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, nakolik hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení snadno odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se