9 DIVŮ PLODŮ - ručně odlévaná sójová svíčka

319,50 Kč (vč. DPH) 355,00 Kč
-10%
Kód:
8586017858930
Oblíbené1
Porovnat0
Seznam přání

Příjemně ovocná harmonie díky extraktům z devíti plodů:
• růže šípová
• jalovec obecný
• rakytník řešetlákový
• bez černý
• vinná réva
• jírovec koňský
• borůvka obyčejná
• jabloň nízká

  • EKO SÓJOVÁ SVÍČKA
  • NATURAL KOMPOZICE PLODŮ
  • PRÉMIOVÁ SVÍČKA VE SKLE
  • 100% ORGANICKÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Přírodní vonné esence na bázi éterických olejů pečlivě zapracované do organického sójového vosku jsme ukryli do elegantního obalu z tmavého skla. Ručně odlévaná sójová svíčka v sobě ukrývá dřevěný knot.
Toto spojení přemění každou místnost na oázu klidu a pohladí všechny smysly. Připravte se na dokonalý aromaterapeutický zážitek. Vonné esence jsou čisté, zdravotně nezávadné přírodní éterické oleje, navržené podle poznatků o pozitivních a blahodárných účincích aromaterapie na tělo a mysl.

Upozornění a péče: Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdáleno od lehce zápalných předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 vteřin, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití hoření minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Dle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, protože hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení lehce odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Jak pečovat o svou milovanou svíčku: Všechno kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Obsah: 210ml

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017858930

Tabulka vlastností

Obsah
210ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
typ vosku
sójový vosk
TYP KNOTU
dřevěný

Specifické reference

ean13
8586017854246
Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
189,00 Kč (vč. DPH) 210,00 Kč
-10%
Regenerační a obnovující sprchový gel pro dokonalou očistu těla. Sprchový olej určený na každodenní šetrnou péči o pokožku těla:- suchou, namáhanou a silně poškozenou či popraskanou- extrémně suchou a šupinatou,...
216,00 Kč (vč. DPH) 240,00 Kč
-10%
Regenerační a obnovující sůl do koupele pro dokonalé ošetření pokožky těla, zklidnění a revitalizaci. Voňavá mořská sůl určená na doplňkovou péči o pokožku těla:- suchou, namáhanou a silně poškozenou- extrémně suchou...
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se