Jak mohu získat elektronickou dárkovou poukázku Soaphoria? 

Elektronickou dárkovou poukázku Soaphoria si můžete zakoupit online na www.soaphoria.cz.

Jakou hodnotu má elektronická dárková poukázka? 

V případě Vašeho zájmu o nákup elektronické dárkové poukázky Soaphoria si můžete vybrat z různých variant. V hodnotě 20, 30 nebo 50 eur. (600, 900 nebo 1200 Kč)

Jaká je platnost elektronické dárkové poukázky? 

Soaphoristické elektronické dárkové poukazy nemají limitovanou platnost :) Můžete je tak využít, kdykoliv se rozhodnete. 

Jak můžu využít elektronickou dárkovou poukázku Soaphoria? 

Pro využití elektronické dárkové poukázky je potřeba nakoupit výrobky Soaphoria v minimální hodnotě, která převyšuje hodnotu poukázky. Dárkovou poukázku je možné uplatnit jen při online nákupu na soaphoria.cz. Pokud se rozhodnete využít dárkovou poukázku pro nákup, jednoduše vytvořte objednávku v celkové hodnotě převyšující hodnotu poukázky. Každá poukázka má jedinečný kód, který je možné zadat při dokončení objednávky do políčka "kupón". Po uplatnění kupónu - poukázky - Vám objednávku pošleme na Vaši adresu. Převyšující hodnotu objednávky je možné zaplatit kurýrovi, pokud jste zvolili platbu na dobírku nebo bankovním převodem či kartou, pokud jste zvolili platbu předem. Pokud Vám kód na poukázce nefunguje, kontaktujte nás spolu s fotkou poukázky na info@sopahoria.eu, jsme Vám k dispozici. 

Je možné elektronickou dárkovou poukázku Soaphoria vyměnit za hotovost?

Bohužel, to možné není. Dárkovou poukázku je možné využít jen pro nákup výrobků Soaphoria. 

Můžu dárkovou poukázku Soaphoria využít na nákup produktů v kamenné prodejně?

Elektronickou dárkovou poukázku je možné využít jen při nákupu na internetovém obchodě www.soaphoria.cz

Mám jinou otázku týkající se dárkové poukázky Soaphoria. Na koho se mohu obrátit? 

V případě jakýchkoliv otázek ohledně elektronických dárkových poukázek nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na info@soaphoria.eu