Olej z malinových semen

Zvolte variantu: 50ml nepriehľadné sklo s pipetou
245,00 Kč
Celkové hodnocení
5
5 Recenze
Spokojenost
(5)
Michala
olej, který je vhodný nejen k opalování, ale i po opalování k regeneraci pokožky. Je však třeba nezapomínat jej opětovně nanášet během opalování, abyste předešli spálení. Vůně není moc lákavá, ale ani není nepříjemná. Zkoušela jsem na slunce i kokosový olej, ten mi však pokožku až tak neochránil a byla jsem doslova upečená do křupava. Malinový olej je pro mě zatím nejlepší alternativou opalovacích krémů.
Janka
Myslela jsem si, že má alergii na slunce a ve skutečnosti to byla jen alergie na opalovací krémy. Stačil mi i na dovolené v Egyptě, kde je silné slunce. Díky za tento produkt, zvláště doporučuji velké balení v plastu, aby se vám nestalo, že vám ho vyhodí, protože neprojdete se sklem přes ochranku na festivalu. :)
Luca
Tento olej zbožňuji. Používám ho na noc na obličej, šla jsem do toho s obavou, protože dát si na obličej kokosák byla totální katastrofa... malinový je ale skvělý, vůbec ne tak hrozně mastný a neucpává póry. Ráno mám po něm tak jemný a hydratovaný obličej, že bych se sama pohladila :D Na opalování jsem ho nezkoušela, na natírání celého těla (a několikrát) mi připadá dost drahý. Ale cena bezpochyby odpovídá kvalitě.
Erika
Olej se rychle vstřebává a pokožka se po nanášení neleskne, a nemám ani žádné vyrážky, jen hladkou pleť. Doporučuji. :-)
Lucia
Miluji tento olej :)
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se