Glorious Recovery Fluid

Glorious Recovery Fluid

845,00 Kč
vč. DPH

Pleťové tonikum vyvinuté na hydrataci, tonizaci, oživení a rozzáření pleti. Pročišťuje, zvlhčuje a chrání pleť před opětovným vysušením i proti volným radikálům a fotooxidativnímu stresu. Zlepšuje její texturu a zvyšuje elasticitu.

Přidat do seznamu přání (5)

Aktivní látky:
> Kyselina hyaluronová 5% zastoupena ve dvou formách:
HMW (po angl .: High molecular weight) - kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností vytváří okamžitou ochrannou a zvlhčující vrstvu na povrchu pleti, která po aplikací poskytuje výjimečný smyslový zážitek.
LMW - (po angl .: Low molecular weight) - kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností dodává pokožce dlouhotrvající hydrataci, účinek doplňování, dobrou absorpci a propustnost.
> Ananasový extrakt - Získaný z listů a plodů obsahuje prospěšné ovocné kyseliny, které jemně enzymaticky exfoliují a odstraňují odumřelé buňky, čistí a vyhlazují povrch pleti.
> Alpha-Arbutin 2% - biotechnologickým způsobem získaný cenný rostlinný materiál, který se vyznačuje zesvětlujícím a sjednocujícím účinkem. Pomáhá získat pleti rovnoměrnější tón, snižuje projevy hyperpigmentace.
> MAP 3% - Magnesium Ascorbyl phosphate představuje silný antioxidant a stabilní formu vitamínu C, která pod vlivem světla a kyslíku nepodléhá rozkladu. Bojuje proti nepříznivým účinkům volných radikálů a tím zmírňuje projevy stárnutí. Inhibuje produkci melaninu, stimuluje produkci kolagenu.
> Sodium PCA 3% - Rostlinný derivát, který je důležitým prvkem samotného kožního matrixu. Je jedním z nejdůležitějších "přírodních hydratačních faktorů (NMF)" pokožky a zlepšuje její schopnost absorbovat a udržet vlhkost.

Obsah: 60ml

Konzistence a textura:
Mírně viskózní tekutina, která se po nanesení rychle vpije do pokožky bez zanechání lepkavého pocitu. Zanechává vláčnou, jasnější a vyrovnanější pleť.

Vzhled a vůně:
Výborný hydratační prostředek plný aktivních látek.
Jemně transluscentní tonikum barvy slonové kosti s exotickou vůní ananasu.

Aplikace a doporučení:
Přiměřené množství naneste pomocí aplikátoru na obličej s vynecháním okolí očí a rtů a krouživými pohyby zapracujte. Nechte plně vstřebat. Doporučuje se používat samostatně na vyčištěnou pleť nebo po vyčištění pleti aplikací Sensational Cleansing & Rejuvenating Balm.

Složení:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium hyaluronát HMW, Sodium hyaluronát LMW, Ananas sativus Stem Powder, Maltodextrin, Sodium PCA, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Alpha-Arbutin, Ananas sativus Stem Extract, Citrus Grandis Peel Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Spilanthes Acmella Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Xanthan Gum, Limonene

8586017859487

Další produkty ve stejné kategorii: (10)