DERMACARE+ Obnovující zvlhčující mlha pro posílení imunity kůže (tvář-tělo-vlasová pokožka)

355,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586023262653
Oblíbené3
Porovnat0
Seznam přání(1)

BENEFITY: zvlhčuje, účinně obnovuje, vyrovnává zdravou hodnotu pH pokožky, navrací rovnováhu, posiluje imunitu pokožky

Až 96% uživatelů zaznamenalo viditelné zmírnění podráždění a zarudnutí postižených kožních ložisek. *Výsledky založené na 4-týdenní spotřebitelské studii za účasti 35 uživatelů ve věku nad 18 let se 2 aplikacemi denně.

Až 95% uživatelů potvrdilo zlepšení vitality a kvality kůže z hlediska její schopnosti udržet optimální vlhkost. *Výsledky založené na 12-týdenní spotřebitelské studii za účasti 45 uživatelů ve věku nad 18 let se 2 aplikacemi denně.

> inovativní vysoce hydratační formulace pro každodenní použití a snadné opětovné používání během dne
> hygienická aplikace bez zanášení ložisek ekzémů, psoriázy a dermatitid
> efektivní podpora regeneračních procesů
> posílení obranyschopnosti kožní bariéry
> působí proti projevům stárnutí
> dodává živiny pro zdravou vitalitu pokožky
> udržuje vláhu v hlubších vrstvách pokožky
> zlepšuje kvalitu pokožky a života
> čistý přírodní produkt bez alkoholu, barviv a parfemace

PRO KOHO JE URČENA: Obnovující mlha je vhodná pro všechny typy pleti. Je ideální pro každodenní péči o dehydratovanou, přecitlivělou či alergickou pokožku, při léčbě atopického ekzému, psoriázy a ekzémů různého druhu. Produkt je vhodný i pro onkologické pacienty, kteří právě podstupují léčbu.


 REGENERAČNÍ MLHA 
 REHYDRATUJE, ZKLIDŇUJE, PODPORUJE TVORBU KOLAGENU 
 NA VŠECHNY TYPY PLETI 

100 ml

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Mlha na podporu obnovy kožní bariéry představuje inovativní produkt se schopností podpořit a udržovat optimální vlhkost pokožky. Pomáhá urychlit regenerační procesy, posílit obranyschopnost kožní bariéry a podpořit tvorbu kolagenu, bojovat proti vnějším projevům ekzémů, psoriázy či atopického ekzému. Víceúčelová mlha dodává pokožce hydrataci, potřebné živiny pro zachování zdravé vitality. Působí uklidňujícím dojmem.
Pleťová a tělová mlha na bázi zvlhčující aloe vera šťávy, jako hlavní aktivní látky, obsahuje organickou sloučeninu síry v podobě MSM (metylsulfonylmetan). MSM je nejčistší formou síry a představuje jeden z esenciálních minerálů, který je velmi důležitý pro život a regeneraci buněk. Síra je strukturně a funkčně důležitá a je nedílnou součástí tvorby kolagenu a elastinu v pokožce. Chrání kolagen před enzymatickou degradací. Zvyšuje přirozenou produkci glutathionu, důležitého buněčného antioxidantu, který posiluje imunitní systém a redukuje pigmentaci a poškození buněk. Poskytuje živiny elementárně potřebné pro tvorbu nových buněk a regeneruje poškozené buňky. Další složky, mezi které patří kyselina ferulová, kyselina hyaluronová, alantoin a vitamín B3 (niacin), účinně posilují schopnost výrobku uklidňovat a obnovovat pokožku. Kyselina ferulová je fenol a přírodní antioxidant, který působí neutralizačně proti volným radikálům, zpomaluje stárnutí pokožky a přispívá k regeneračním procesům.
Kyselina hyaluronová typu HMW zajišťuje pomalu se uvolňující, vysoce účinnou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem a chrání pleť před vysušováním. Alantoin snižuje příznaky podráždění, zarudnutí a citlivosti pokožky a pomáhá udržovat její zdravou strukturu. Niacin potlačuje pocit svědění a pnutí pokožky. Podporuje obnovu lipidové bariéry pokožky.

HLAVNÍ SLOŽKY
> aloe vera napomáhá udržovat vláhu a brání ztrátě vlhkosti, regeneruje, osvěžuje, jemně pročišťuje
> přírodní sloučenina síry MSM podporuje tvorbu kolagenu a posiluje kožní bariéru
> kyselina ferulová představuje fenol a přírodní antioxidant, který neutralizuje volné radikály, brání stárnutí pokožky a podporuje regenerační mechanismy
> kyselina hyaluronová HMW zajišťuje pomalu se uvolňující a vysoce účinnou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem, chrání pleť před vysycháním
> alantoin snižuje známky podráždění, zčervenání a citlivosti pokožky, zajišťuje její pevnost a zdravý vzhled
> vitamin B3 potlačuje pocit svědění a pnutí pokožky, podporuje obnovu lipidové bariéry pokožky

OBSAH
150 ml


Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586023262653
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Produkt neobsahuje přidané vonné složky.

BARVA VÝROBKU
Produkt neobsahuje přidaná barviva.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek je tekuté konzistence o hustotě vody.

KONZERVANTY A DOBA POUŽITÍ
Výrobek obsahuje konzervační látky rostlinného původu (konkrétně z bobulovitých plodů a jablek), které jsou schváleny pro použití v přírodní kosmetice a jsou bezpečné pro zdraví spotřebitele. Tyto látky nepředstavují alergeny a nedráždí pokožku, ani se v ní nekumulují. Pokožka je snáší velmi dobře. Navržený konzervační systém díky antimikrobiálním a antimykotickým vlastnostem zajišťuje mikrobiologickou stabilitu výrobku a prodlužuje jeho trvanlivost.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v PET láhvi s praktickým rozprašovačem. Obal je vratný v rámci našeho recyklačního programu.

APLIKACE
Produkt používejte ráno a večer na čistou pleť, pokožku těla či hlavy. Na pokožku jej nastříkejte ze vzdálenosti cca 20-25 cm a nechte jej vstřebat. Neoplachujte. Znovu nanášejte podle potřeby kdykoli během dne.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Jen k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě do +25°C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Pokud se dostane produkt do očí, opláchněte je tekoucí vodou po dobu alespoň 15 minut, nepřetržitě směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (pokud máte kontaktní čočky, odstraňte je předem). V případě podráždění vyhledejte lékařskou péči.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, kterým otestujete snášenlivost přípravku. Malé množství produktu aplikujte na malou plochu pokožky, nejlépe na zápěstí a počkejte 24 hodin. Touto metodou lze předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky umyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylsulfonylmethan, Glycerin, Ferulic Acid, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Allantoin, Xanthan Gum

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se