MOTIVACE - roll-on aroma směs Botanica Slavica PREMIUM

255,00 Kč (vč. DPH)
Kód:
Oblíbené3
Porovnat0
Seznam přání

  100% organická směs ekocertifikovaných esenciálních olejů, vytvořená s důrazem na cílené aromaterapeutické účinky  

 - MOTIVACE -

Už jste se někdy přistihli, že jste myšlenkami vzdáleni daleko od reality? Sníte o poklidnějším dni, lepším soustředění nebo snad bojujete s vyhořením? Nejste v tom sami! Každý z nás čas od času utíká od reality všedních dnů a hledá tu správnou motivaci. Právě proto jsme vytvořili stejnojmennou aromaterapeutickou směs pro malé i velké, která díky čisté síle přírody dodá sebedůvěru, zvýší koncentraci, povznese mysl, rozšíří obzory… Poskytne tak nový pohled na věc a optimismem nakazí dokonce i toho největšího skeptika.

Jaká je: Jemně citrusová s nádechem bylinek a zároveň chladivě mentolová. Vůně jako stvořená pro oživení duše a zpestření všedních i nevšedních dnů, okořeněná špetkou horké vanilky, nasměruje mysl správným směrem.


Čtěte víceZobrazit méně
Popis

100% organická aromaterapeutická směs pro povzbuzení mysli a znovunalezení ztracené motivace v sobě ukrývá aktivní esence:
- tangerinka -
vyvolává pocity štěstí, přináší optimistický nadhled
- máta kadeřavá -
zmírňuje stres a nervové napětí
- bazalka -
tonizuje nervovou soustavu a stimuluje
- mateřídouška -
čistí a posiluje mysl
- meduňka -
odstraňuje nervozitu, zklidňuje
- rozmarýn -
navozuje dobrou náladu a zahání únavu a depresi
- vanilka -
harmonizuje emocionální prožitky, spojuje složení kompozice 

Aromaterapie není pouze terapie či léčba vůní, jak se mnozí lidé domnívají. Síla aromaterapie spočívá v používání esenciálních olejů, čistých darů přírodů v koncentrované podobě. Již před více než 6000 lety lidé věřili, že určité vůně získané z dostupných přírodních zdrojů mohou otevřít nové brány vědomí a aktivovat úrovně myšlení, které si běžně neuvědomujeme. Proto se aromaterapie dodnes používá při překonávání psychických překážek a problémů zakořeněných v podvědomí a k odblokování cyklických řetězců prožívání.

Aromaterapie v moderním slova smyslu je užitečná i ve všední dny, kdy nám pomáhá překonávat naše strasti a užívat si tak radosti a krásy obyčejného života :)

Jak na to?  Aromaterapeutické účinky esenciálních olejů se projevují jak při vdechování komplexní vůně aromaterapeutické směsi, tak i při aplikaci této směsi přímo na pokožku. Z tohoto důvodu je balení opatřené roll-on aplikátorem, který jednoduše můžete pomocí kuličky nanést na pokožku, například na zápěstí, za ušní lalůček či na jiný pulzní bod, abyste tak znásobili aromaterapeutickou moc vybraných darů přírody.
Praktické roll-on balení činí z výrobku dokonalého společníka na cestách či při venkovních aktivitách, mějte ho proto stále po ruce v kabelce, batohu či v autě. Výrobek můžete používat během studia, práce či v období nízké hladiny energie, například po obědě nebo pozdě odpoledne, abyste tak podpořili soustředění a bdělost.

Obsah: 10ml

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI

Tabulka vlastností

Obsah
10 ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online

Specifické reference

ean13
8586017852822
PODROBNOSTI

Složení/INCI: Vitis Vinifera Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Citrus Tangerina Peel Oil*, Mentha Spicata Crispa Herb Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Thymus Serpyllum Herb Oil*, Melissa Officinalis Leaf Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Citral***, Citronellol***, Limonene***, Linalool*, Eugenol***, Geraniol***
*certifikovaná organická složka
***vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích

Původ: Obsahuje výhradně čisté, 100% organické esenciální oleje ředěné v nosném oleji opatřené certifikátem o ekologickém původu

Upozornění: Jen pro vnější použití. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě těhotenství nebo pokud jste pod dohledem lékaře, poraďte se se svým lékařem. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí a vnitřnímu prostoru uší. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstraňte předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Možná citlivost pokožky. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t.j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se dá předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvává po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
(2)
115,00 Kč (vč. DPH)
Organický kokosový olej představuje univerzální přírodní prostředek pro krásu a zdraví. Jeho výjimečné složení, bohaté na antioxidanty, vitaminy A, C a E a minerální látky, jej přímo předurčuje k tomu, aby se stal...
Produkty ve stejné kategorii (4 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se