TRÁVENÍ - roll-on aroma směs Botanica Slavica PREMIUM

255,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
Oblíbené2
Porovnat0
Seznam přání

  100% organická směs ekocertifikovaných esenciálních olejů, vytvořená s důrazem na cílené aromaterapeutické účinky  

 - TRÁVENÍ -

Žaludeční nervozita, nepříjemné bolesti břicha, pocity nafouknutí, nevolnost, trávicí potíže…Zná je snad každý z nás a také dobře víme, jak velmi dokážou znepříjemnit den. Potravinové intolerance, nervové napětí, hraniční situace, ale i zrychlený životní styl k těmto problémům příliš nepřispívají. Čistě přírodní aromaterapeutická směs zklidňuje a zároveň účinně stimuluje trávicí procesy malých i velkých. Zmírňuje křeče v trávicím traktu, nadýmání a nevolnost, díky čemuž přináší vytouženou úlevu a pocit dokonalé pohody.

Jaká je: Svěží, bylinná s nádechem zemitosti a kapkou šťavnatého citronu a grapefruitu. Kořeněná, hluboká,  zároveň však lehká osvěžující vůně uleví od trávicích potíží a podpoří pocit lehkosti.

10ml

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

100% organická aromaterapeutická směs pro úlevu od nevolností, nadýmání, pocitů těžkosti a žaludeční nepohody v sobě ukrývá aktivní látky:
- máta kadeřavá - 
uvolňuje křeče a stimuluje trávicí systém
- máta peprná - 
eliminuje nevolnost a zvracení, upravuje trávení
- zázvor lékařský -
 zklidňuje, posiluje zdraví trávicího traktu
- thajská bazalka - 
snižuje nadýmání, zmírňuje trávicí potíže
- fenykl obyčejný - 
zmírňuje plynatost a koliku  
- grapefruit - 
snižuje zadržování vody, odlehčuje
- citron - 
zmírňuje napětí a neutralizuje

Aromaterapie není pouze terapie či léčba vůní, jak se mnozí lidé domnívají. Síla aromaterapie spočívá v používání esenciálních olejů, čistých darů přírodů v koncentrované podobě. Již před více než 6000 lety lidé věřili, že určité vůně získané z dostupných přírodních zdrojů mohou otevřít nové brány vědomí a aktivovat úrovně myšlení, které si běžně neuvědomujeme. Proto se aromaterapie dodnes používá při překonávání psychických překážek a problémů zakořeněných v podvědomí a k odblokování cyklických řetězců prožívání.

Aromaterapie v moderním slova smyslu je užitečná i ve všední dny, kdy nám pomáhá překonávat naše strasti a užívat si tak radosti a krásy obyčejného života :)

Jak na to?  Aromaterapeutické účinky esenciálních olejů se projevují jak při vdechování komplexní vůně aromaterapeutické směsi, tak i při aplikaci této směsi přímo na pokožku. Z tohoto důvodu je balení opatřené roll-on aplikátorem, který jednoduše můžete pomocí kuličky nanést na pokožku v oblasti břicha, abyste tak znásobili aromaterapeutickou moc vybraných darů přírody. Praktické roll-on balení činí z výrobku dokonalého společníka na cestách či při venkovních aktivitách, mějte ho proto stále po ruce v kabelce, batohu či v autě. Stačí si dopřát pár krouživých pohybů produktem po bříšku, resp. si můžete dopřát zklidňující masáž břicha ve směru hodinových ručiček.

Obsah: 10ml

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI

Tabulka vlastností

Obsah
10 ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
VLASTNOSTI A ÚČINKY
užitečné doplňky

Specifické reference

ean13
8586017852822
PODROBNOSTI

Složení/INCI: Vitis Vinifera Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Mentha Spicata Herb Oil*, Menta Piperita Herb Oil*, Zingiber Officinale Root Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Foeniculum Vulgare Seed Oil*, Citrus Paradisi Peel Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Citral***, Limonene***, Linalool***
*certifikovaná organická složka
***vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích

Původ: Obsahuje výhradně čisté, 100% organické esenciální oleje ředěné v nosném oleji opatřené certifikátem o ekologickém původu

Upozornění: Jen pro vnější použití. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě těhotenství nebo pokud jste pod dohledem lékaře, poraďte se se svým lékařem. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí a vnitřnímu prostoru uší. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstraňte předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Možná citlivost pokožky. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t.j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se dá předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvává po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (4 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se