DERMACARE+ Posilující Tripeptide-5 pleťová esence pro navrácení rovnováhy pH

435,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586023262738
Oblíbené6
Porovnat0
Seznam přání(1)

BENEFITY: vysoce hydratační, zklidňující, regenerační a posilující účinek, navrací rovnováhu poškozené, vysušené a reaktivní pleti, podporuje strukturální integritu kůže, vyrovnává zdravou hodnotu pH kůže, navrací zářivý zdravý vzhled

> multitaskingová vysoce hydratace a obnovující formulace
> stimulace produkce kolagenu a jeho ochrana před degradací;
> posiluje obranyschopnost kožní bariéry
> Působí proti projevům stárnutí
> Působí vyrovnávající a proti ochabování kůže
> udržuje vláhu v hlubších vrstvách kůže
> přírodní produkt bez alkoholu a parfemace

PRO KOHO JE URČENA: Posilující peptidová pleťová esence je vhodná pro všechny typy pokožky, zejména však pro zralou, přecitlivělou a suchou, extrémně citlivou, velmi dehydratovanou a vysušenou či reaktivní. Produkt bez obsahu alkoholu.

 VEGAN POSILUJÍCÍ TONIKUM 
 REHYDRATUJE, UPOKOJUJE, UDRŽUJE INTEGRITU KŮŽE 
 NA VŠECHNY TYPY PLETI 

100ml

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Posilující peptidová pleťová esence ztělesňuje inovativní produkt se schopností podpořit regenerační procesy, posílit obranyschopnost kožní bariéry a působit proti projevům stárnutí. Multitaskingový pleťový toner na bázi bio aloe vera šťávy dodá pleti hydrataci a živiny pro zdravou vitalitu pleti a pečlivě upravený vzhled. Tonizační esence je obohatena o peptidový komplex, kyselinu hyaluronovou, jasmínový a akmelový extrakt, díky kterým účinně rehydratuje, uzamyká vláhu v buňkách a dodává pleti potřebné živiny pro soustavnou obnovu. Kyselina hyaluronová HMW zajišťuje pomalu se uvolňující, vysoce účinnou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem a chrání pleť před vysycháním. Palmitoyl Tripeptide-5 účinně zpomaluje procesy stárnutí pleti napodobováním jejích vlastních mechanismů, současně i stimulací produkce kolagenu a jeho ochranou před degradací. Rostlinné extrakty účinně zklidňují a působí hluboko v extracelulární matrici s okamžitým účinkem napnutí a proti ochabování kůže. Kyselina mléčná šetrně obnovuje povrch kůže bez mechanického podráždění. Pleť získává zpět ztracený jas, vzezření působí synergicky.

HLAVNÍ SLOŽKY
> aloe vera - napomáhá v udržování vláhy a brání ztrátě vlhkosti, oživuje, osvěžuje, jemně a šetrně pročišťuje bez podráždění
> kyselina hyaluronová HMW zajišťuje pomalu se uvolňující, vysoce účinnou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem a chrání pleť před vysycháním
> glycerin rostlinného původu pomáhá zadržovat vlhkost v pokožce a podporuje hydrataci
> peptidy účinně zpomalují proces stárnutí pleti napodobováním jejích vlastních mechanismů, současnou stimulací produkce kolagenu a jeho ochranou před degradací
> extrakt jasmínu zklidňuje, stimuluje a revitalizuje kůži
> extrakt ze Spilanthes Acmella působí hluboko v extracelulární matrici s okamžitým účinkem napnutí a proti ochabování kůže
> kyselina mléčná šetrně obnovuje povrch kůže bez mechanického podráždění

OBSAH
100ml

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586023262738
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Produkt neobsahuje přidané vonné složky, avšak má charakteristický jemně květinový nádech díky obsahu jasmínového extraktu.

BARVA VÝROBKU
Produkt obsahuje světlo odrážející pigment pro okamžité rozjasnění pleti. Pigment je přírodní, minerálního původu.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek vodnaté konzistence.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Bezpečnost zákazníka je pro nás prvořadá, proto pro garanci mikrobiologické nezávadnosti a stability jsme vybrali i vhodný konzervační systém. Tyto látky nepředstavují alergeny a nedráždí pokožku, ani se v ní nekumulují a jsou velmi dobře tolerovány kůží. Navržený konzervační systém díky antimikrobiálním a antimykotickým vlastnostem zajišťuje mikrobiologickou stabilitu výrobku a prodlužuje jeho trvanlivost. Všechny obsažené látky jsou bez GMO a nanomateriálu a samozřejmě netestovány na zvířatech.
Po otevření výrobek doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v recyklovatelném airless PET obalu s praktickým dávkovačem pro garanci mikrobiologické nezávadnosti. Obal je vratný v rámci našeho recyklačního programu.
V případě, že se rozhodnete po spotřebování obal výrobku vyhodit, vhoďte jej do žlutého kontejneru na plastový separovaný odpad.

APLIKACE
Přiměřené množství výrobku naneste přímo na vyčištěný obličej pomocí dlaní a prstů. Jemně vklepejte do pleti a nechte plně vstřebat. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte produkt ráno a večer po vyčištění pleti ještě před nanesením krému nebo séra.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Jen k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tzn. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek pro jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Aqua, Palmitoyl Tripeptide-5, Sodium Hyaluronate, Spilanthes Acmella Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Mica, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se