Carbone - přírodní čistící mýdlo s aktivním uhlím BESTSELLER

Carbone - přírodní čistící mýdlo s aktivním uhlím

130,00 Kč
vč. DPH

Vegan čisticí mýdlo s aktivním uhlím, nebo i "černé mýdlo na akné", jak ho mnozí Soaphoristi nazývají, představuje speciální přírodní mýdlo s aktivním uhlím, čajovníkovým a rakytníkovým olejem, jehož úkolem je vyčistit pleť a pomoci při problémech s akné, vyrážkou a opakujícími se kožními nedostatky. Černé uhlí se vyznačuje vysokou absorpční schopností a tedy nasává toxiny, zatímco čajovníkový olej poslouží antiseptickými a stahujícími účinky. V kombinaci s rakytníkovým olejem tyto složky krásné zabojují s kožními nedokonalostmi, jemně upraví zvýšenou tvorbu kožního mazu a tím pomohou předcházet opětovnému výskytu akné v důsledku zanášení pórů. Pokožka se pravidelným používáním účinně čistí, upravuje se její tonus, zbavuje se přebytečné mastnoty a na pohled se rozzařuje krásou a zdravím.

Carbone - černé mýdlo na čištění pleti je ideální pro mastnou a smíšenou, problematickou a aknózní pokožku.

> vegan přírodní složení mýdla bez sulfátů jemně, ale účinně čistí a přitom respektuje přirozenou bariéru pokožky
> pečlivě vybírány přírodní složky podporují rovnováhu pokožky a pravidelným používáním ji zbavují zanesených nečistot, které způsobují kožní problémy
> bez živočišných tuků, sulfátů, silikonů, ropných derivátů, syntetických barviv a parfémů
> černé aktivní uhlí účinně "nasává" nečistoty a toxiny, čistí póry a bojuje proti černým tečkám
> čajovníkový olej vyznačující se antiseptickými a antibakteriálními účinky podporuje rovnováhu a působí příznivě na eliminaci vyrážek a akné
> rakytníkový olej se podílí na eliminaci zánětlivých procesů, regeneruje kožní buňky a napomáhá předcházet opětovnému výskytu problematických projevů

  > VEGAN ČERNÉ MÝDLO
  > NA MASTNOU, SMÍŠENOU A AKNÓZNÍ PLEŤ
  > S AKTIVNÍM UHLÍM
  > NA PLEŤ A TĚLO

Přidat do seznamu přání (13)

Tuhé mýdlo je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Přírodní mýdla Soaphoria vytvořené z čistě přírodních surovin, zabalené v eko certifikované krabičce povyšují dennodenní očistné rituály na smyslové zážitky. Sprchové mýdlo poskytuje nadstandardní péči a přináší potěšení při každém použití. Přidané zvláčňující oleje a másla spolu s blahodárnými rostlinnými extrakty rozmazlují pokožku a pomáhají udržovat její zdraví a vitalitu.

HLAVNÍ SLOŽKY
> aktivní uhlí - vyhledávaná a účinná zbraň v boji proti akné, využívá se díky svým vysoce absorpčním a čistícím schopnostem
> čajovníkový a rakytníkový olej - dvojice olejů se ideálně doplňuje, pokožku sjednocují, pročišťují a ochraňují před nežádoucími projevy

OBSAH
cca 110g

NÁŠ TIP
Použijte přírodní tuhé mýdlo jako zero waste alternativu sprchového gelu. Pokožku krásně očistí a provoní.
Designové mýdlo na umyvadle opravdu vynikne, rozvoní a dotvoří atmosféru každé koupelny.
Přírodní mýdlo Soaphoria je krásným a užitečným dárkem pro všechny milovníky přírody.
Po použití uchovávejte mýdlo na suchém místě bez kontaktu s vodou.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Organické tuhé mýdlo doporučujeme kombinovat se soaphoristickými lahůdkami jako přírodní tělové krémy a balzámy. Výborným doplňkem může být i organický sprchový gel nebo pěna.

PŘÍRODNÍ MÝDLA A SPRCHOVÉ VYCHYTÁVKY SOAPHORIA
Sprchový gel, sprchová pěna, sprchový krém, sprchové mýdlo? Jak se správně rozhodnout a jakou výhodu Vám Vaše volba přinese? ;) Dozvíte se v přehledném průvodci :)

VŮNĚ VÝROBKU
Mýdlo Carbone voní jemně po čajovníkovém oleji.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez obsahu syntetických barviv vděčí za své tmavošedé zbarvení právě obsahu aktivního uhlí.

KONZISTENCE VÝROBKU
Přírodní mýdlo má tuhou konzistenci.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v zero waste papírové krabičce opatřené eko-certifikáty FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papírovou etiketou potlačenou biologicky snadno odbouratelným barvivem. Obal výrobku lze po jeho spotřebování jednoduše zkompostovat nebo vhodit do modrého kontejneru určeného pro sběr papírového tříděného odpadu.
Co znamenají jednotlivé certifikáty?
> FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že dřevo použité na výrobu papíru bylo vytěženo zodpovědně s ohledem na udržitelnost lesa, životní prostředí a místní komunitu.
> CN (Made Carbon Neutral) - Označení CN značí závazek podporovat péči o naši klima a životní prostředí prostřednictvím uhlíkových kreditů nebo výsadby plantáží, které slibují další snížení emisí pod přímým dohledem nezávislé instituce.
> Green-e - Při výrobě se používá výhradně větrná energie šetrná k naší planetě.
> Recyklovaný poměr (Recycled content) - Na výrobu krabiček se využívá tak vysoké procento recyklovaného materiálu, jak se jen dá.

APLIKACE
Přiměřené množství přípravku naneste na mokrou pokožku a krouživými pohyby vytvořte pěnu, následně opláchněte vodou vhodné teploty.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 30 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Sucrose (sacharóza) *, Decyl Glucoside (povrchově aktivní složka rostlinného původu), Activated Charcoal (aktivní uhlí) *, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract (čajovníkový olej) *, Hippophae Rhamnoides Oil (rakytníkový olej) *, Sodium Chloride (kuchyňská sůl) *, Citric Acid (kyselina citronová) *, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide (hydroxid sodný)
* certifikovaná organická složka

Obsahují soaphoristická mýdla živočišné tuky?
Ne. Každé naše mydélko představuje přírodní mýdlo bez živočišných tuků. Na našich recepturách si dáváme extra záležet, abychom Vám mohli nabídnout právě poctivé veganské mýdlo.

Je možné mýdlo použít také ke sprchování?
Ano, přírodní mýdlo je určeno pro pleť a celé tělo. Výborně poslouží kterékoli části pokožky, která trpí různými vyrážkami či akné.

Mohou toto mýdlo používat i teenagery?
Ano, i v teenagerském věku je toto mýdélko velmi oblíbené. Mýdlo na akné působí očišťující, díky čemuž pomáhá uklidnit pleť a předcházet výskytu vyrážek.

Můžu toto mýdlo používat i na obličej?
Ano, mydélko je určeno především pro problematickou pleť.8586017852648

Tabulka vlastností

OBSAH
110 g
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ne

Další produkty ve stejné kategorii: (16)