Levandule - ručně odlévaný sójový vonný vosk

70,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
Značka:
Oblíbené0
Porovnat0
Seznam přání(1)

Ručně odlévaný eko vonný vosk do aromalampy s levandulovou duší. Harmonizující a relaxační vůně fialově kvetoucího Provensálska.

> přírodní, ručně odlévaný vonný vosk pro roztátí do aromalampy bez přidání vody
> eko certifikovaný sójový vosk z kontrolovaného zemědělství představuje přírodní alternativu přijatelnější pro zdraví člověka i životního prostředí
> organické esenciální oleje, rovněž opatřeny eko certifikátem, poskytnou postupně se uvolňující vůni a oživí atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinky
> pečlivě vybírány vonné kompozice se postarají o zlepšení nálady, pozvednutí mysli, zbavení stresu či uklidnění a relax po náročném dni
> veganský sójový vonný vosk ve tvaru srdíčka je jako jeden z nejoblíbenějších výrobků přímo stvořený pro to, aby udělal radost Vám či Vašim blízkým :)

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

VŮNĚ VÝROBKU
Harmonizující a relaxační vůně fialově kvetoucího Provensálska.

BARVA VÝROBKU
Výrobek má jemně nafialovělou barvu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v ekologickém, recyklovaném papírovém sáčku.

NÁVOD K POUŽITÍ
Vonný vosk vložte do nádobky aromalampy bez přidání vody a zapalte pod ním čajovou svíčku. Užívejte si aroma tajícího aromatického vosku. Vosk roztápějte opakovaně do doby, dokud se vůně nevypaří. Doba úplného uvolnění vůně může být mírně rozdílná v závislosti na těkavosti vonné kompozice, ale přibližně se pohybuje v rozmezí 4-6 hodin. Pro odstranění opotřebovaného vosku nechte aromalampu zcela vychladnout a vosk ztuhnout. Následně stiskněte jen okraj vosku a celý díl vyklouzne z misky beze zbytku.

UPOZORNĚNÍ
Před samotným zapálením položte aromalampu na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a dostatečně vzdálené od snadno vznětlivých předmětů. Během tání se vosk roztaje ale nikdy neodpaří. Postupně se odpaří pouze aroma. Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty. Z bezpečnostních důvodů nenechte aromalampu nikdy bez dozoru. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI

Tabulka vlastností

DOSTUPNOST
exkluzivně online

Specifické reference

ean13
8586017854246
PODROBNOSTI

VÔŇA VÝROBKU
Harmonizujúca a relaxačná vôňa fialovo kvitnúceho Provensálska.

FARBA VÝROBKU
Výrobok má jemne fialovkastú farbu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v ekologickom, recyklovanom papierovom vrecku.

NÁVOD NA POUŽITIE
Vonný vosk vložte do nádobky aromalampy bez pridania vody a zapáľte pod ním čajovú sviečku. Užívajte si arómu topiaceho sa aromatického vosku. Vosk roztápajte opakovane do doby, kým sa vôňa nevyparí. Doba úplného uvoľnenia vône môže byť mierne rozdielna v závislosti od prchavosti vonnej kompozície, ale približne sa pohybuje v rozmedzí 4-6 hodín. Pre odstránenie opotrebovaného vosku nechajte aromalampu úplne vychladnúť a vosk stuhnúť. Následne stlačte len okraj vosku a celý diel vykĺzne z misky bezo zvyšku.

UPOZORNENIA
Pred samotným zapálením položte aromalampu na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a dostatočne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Počas topenia sa vosk roztopí ale nikdy neodparí. Postupne sa odparí len aróma. Dbajte aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte aromalampu nikdy bez dozoru. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
(1)
295,00 Kč (vč. DPH)
100% organický čajovníkový olej lisovaný za studena má významné antiseptické vlastnosti, díky kterým účinně pomáhá v boji proti infekcím, plísním či problematické pleti, vyrážkám a akné, je vysoce koncentrovaný a...
Produkty ve stejné kategorii (9 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se