Pure Power - organický minerální deodorant

245,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586017851382
Značka:
Oblíbené5
Porovnat0
Seznam přání

Minerální deodorant Pure power představuje čistě přírodní prostředek pro boj proti nepříjemnému zápachu potu. Síran hlinitodraselný je přírodní minerální solí složenou z větších molekul, které naše pokožka nedokáže vstřebat. Přestože se jedná o sůl hliníku, tato minerální sloučenina nepředstavuje pro naše tělo či pokožku riziko, právě naopak. Přírodní deodorant bez parfému Pure power napomáhá eliminovat výskyt a množení bakterií na povrchu pokožky, díky čemuž účinně brání vzniku zápachu, který vzniká při střetu těchto bakterií s lidským potem. Působí antimikrobiálně, mírně stažlivě, antiperspiračně a mírně dezinfekčně. Neucpává přitom póry a pokožku nechává dýchat. Neutrální přírodní deodorant neobsahuje žádné přidané látky či vonné složky.

Vhodný pro všechny typy pokožky.

> 100%  organický, čistě přírodní veganský deodorant bez přídavku jakýchkoliv jiných složek
deodorant bez alergenů vhodný pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější
deodorant bez vůně účinně eliminuje zápach i přes absenci vonných složek
> bezbarvý minerál po aplikaci nezanechává žádné citelné či viditelné stopy na pokožce ani oblečení
> pro aplikaci stačí deodorant namočit nebo potřít po vlhké pokožce, aktivní látky zůstanou na pokožce a deodorant se téměř nemine
> síran hlinitodraselný zklidňuje také podráždění po holení a pomáhá stahovat a podporovat hojení drobných ranek

  > VEGAN PŘÍRODNÍ DEODORANT
  > ČISTÝ PŘÍRODNÍ MINERÁL
  > BEZ VŮNĚ
  > S JEMNÝM ANTIPERSPIRAČNÍM ÚČINKEM

125g

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Pocení je důležitým, přirozeným a zdravým procesem lidského těla. Díky němu se z těla odplavují škodlivé látky, čímž také posiluje obranyschopnost celého organismu. Pocení však může být i obzvláště nepříjemné a to nejen díky mokrým flekům, které nám vykresluje na tričku, ale zejména kvůli zápachu, který vzniká reakcí našeho potu s bakteriemi přirozeně se vyskytujícími na povrchu naší pokožky. Množství běžně dostupných výrobků určených pro boj proti těmto jevům doprovázejícím pocení obsahuje látky jako jsou alkohol, syntetické parfémy a mnohé další, které pro naše tělo nejsou přirozené a mohou být příčinou podráždění, svědění či zánětů citlivé pokožky v podpaží. Výbornou alternativou je právě přírodní minerální deodorant Pure power - 100% čistý přírodní produkt, který nejen že pohlcuje nepříjemné pachy, ale zároveň svými antimikrobiálními schopnostmi bojuje přímo proti jejich vzniku.

HLAVNÍ SLOŽKY
> síran hlinitodraselný - čistý přírodní minerál bez alergenů se vyznačuje výraznými antiperspiračními, stahujícími a regeneračními účinky, díky kterým účinně bojuje proti vzniku nepříjemného zápachu

OBSAH
125g

NÁŠ TIP
Deodorant nanášejte na vlhkou pokožku nebo jej před aplikací namočte, aby se aktivní látky z pevného minerálu pomocí kapiček vody přenesli na pokožku. Následně nechte krátce vsáknout, deodorant nenechává žádné stopy na těle ani oblečení.
V případě, že jste se pořezali při holení či jinak drobně poranili, potřete ranku navlhčeným minerálem, ten pomůže stáhnout poraněnou oblast, uklidnit ji a urychlit její regeneraci.
Deodorant se míjí skutečně velmi pomalu, pro zachování jeho použitelnosti i po dlouhých měsících od otevření dbejte na to, abyste deodorant nezavíraly mokrý - po použití jej nechte volně proschnout.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Díky tomu, že přírodní deodorant Pure power nemá žádnou vůni ani jiné charakteristické vlastnosti, které by mohly ovlivňovat účinky či dojem z jiných výrobků, jeho používání můžete doplnit jakýmikoliv výrobky z vaší oblíbené vonné edice.

ZJISTĚTE VÍCE
Co jsou to hliníkové soli? A co je síran hlinitodraselný?
Deodorant nebo antiperspirant? Zjistěte, jaký je mezi nimi rozdíl.

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017851382

Tabulka vlastností

Obsah
125 g
Veganský výrobek
áno
Bezlaktózový výrobek
áno
Bezlepkový výrobek
áno
Výrobek bez palmového oleje
áno
Fair trade výrobek
áno
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
VLASTNOSTI A ÚČINKY
bez sody
bez vůně
ochranný a uklidňující
vhodný pro alergiky
vhodný pro citlivou pokožku

Specifické reference

ean13
8586017851382
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Deodorant bez vůně neobsahuje žádné přidané vonné složky.

BARVA VÝROBKU
Výrobek je bez barvy, na pohled se jeví jako jemně do bílá zbarvený krystal.

KONZISTENCE VÝROBKU
Minerální deodorant je tuhé konzistence ve formě pevného krystalu.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Při správném skladování může být výrobek používán až po dobu 3 let.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v recyklovatelném PET obalu.
Po spotřebování výrobku vhoďte obal do kontejneru určeného na plastový separovaný odpad.  

APLIKACE
Deodorant aplikujte na navlhčenou pokožku podpaží, resp. vybranou část těla. V extrémních letních vedrech je vhodné použít jej i vícekrát denně.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

UPOZORNĚNÍ
Po každém použití nechte deodorant dostatečně proschnout a až následně přikryjte deodorant uzávěrem. Dbejte na opatrné zacházení a zamezte pádu výrobku, který by se prudkým nárazem mohl "rozbít".
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě do + 30 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Potassium Alum (síran hlinitodraselný) *
* certifikovaná organická složka

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je přírodní deodorant vhodný na dlouhodobé používání?
Samozřejme! Vzhledem k absenci škodlivých chemických látek v jeho složení, je přírodní deodorant bezpečný i při dlouhodobém používání.

Je přírodní deodorant veganský?
Ano, organický deodorant neobsahuje žádné živočišné složky, je tedy vhodný i pro vegany.

Je přírodní deodorant vhodný pro citlivou pokožku?
Přírodní minerální deodorant pro citlivou pokožku nepředstavuje riziko, právě naopak, pomáhá ji chránit, regenerovat, uklidňovat podráždění a zabraňovat ztrátě vlhkosti. Pokud není vaše pokožka přecitlivělá na konkrétní složku přírodního deodorantu, můžete jej bezpečně používat.

Je bezpečné používat přírodní deodorant pro děti?
Přírodní deodorant bez alkoholu a parfémů neovlivňuje přirozené procesy těla, proto jej mohou používat i děti, jejichž pokožka není přecitlivělá na obsaženou složku. Jelikož se však dětský organismus stále vyvíjí a je citlivější, doporučujeme rodičům zvážit, zda je použití deodorantu či antiperspirantu pro děti nezbytné. Pokud ano, vzhledem k šetrnému složení je přírodní deodorant pro děti od 6 let rozhodně lepší alternativou než deodorant s obsahem škodlivých syntetických přísad či antiperspirant. Před první aplikací je však nutné provést test snášenlivosti kosmetického přípravku podle instrukcí v popisu výrobku.

Mohu používat přírodní deodorant v těhotenství?
Ano. V období těhotenství se mnohé ženy snaží žít zdravěji než před ním, přírodní deodorant je proto i v tomto případě ideální volbou pro boj proti nežádoucímu pachu potu.

Může přírodní deodorant vyvolat alergickou reakci?
Přírodní deodorant s obsahem přírodních účinných látek a organických esenciálních olejů může v případě přecitlivělosti na některou z jeho ingrediencí vyvolat alergickou reakci. Je to způsobeno přirozeně vyšším obsahem alergenů, které mají také svůj původ v přírodě. Před prvním použitím proto doporučujeme provést test snášenlivosti výrobku na malé plošce pokožky. Pokud v průběhu 24 hodin od aplikace výrobku nepozorujete na pokožce změny jako zarudnutí, svědění, pálení či vyrážka a jiné, deodorant můžete používat podle doporučené aplikace.

Recenze(12)
Celkové hodnocení
5
12 Recenze
Spokojenost
(5)
Konečně něco, co je přírodní a zároveň funguje. Můžu se na něj spolehnout iv náročných situacích a přitom jsem zatím ani jednou nepotřebovala další aplikaci během dne, vydrží mi celých 24 hodin. Je super, že nezanechává skvrny na oblečení a zároveň je bez vůně, takže se nebije s parfémem.

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
(7)
245,00 Kč (vč. DPH)
Krémový deodorant v papírové tubě se postará i o tu nejcitlivější pokožku a přitom účinně zabojuje s nepříjemným pachem potu. Receptura bez sody a syntetických látek je založena na kombinaci organického kokosového a...
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se