PŘÍBĚH

banned3.jpg

Náš příběh se začal psát po návratu z dovolené, ze které jsem si kromě zážitků přivezli i kousek ručně vyrobeného přírodního mýdla a o tento výjimečný produkt jsme se chtěli podělit i se svými blízkými. Síla přírody v něm ukrytá nám tehdy připomínala moudrost naší babičky, která nás do světa bylinek uvedla už jako děti… Inspirované přírodou, vyrobené s láskou! Přesně takové jsou výrobky Soaphoria.

   PŘEČÍST VÍC    

NAŠE HODNOTY

banned3.jpg

Každodenní ruční práce, pečlivě vybrané a čerstvé přírodní ingredience, recyklovatelné obalové materiály či netestování na zvířatech… Naše hodnoty jsou neoddělitelnou součástí soaphoristického světa, naší každodenní filozofií a zároveň jistotou etického a ekologického fungování Soaphorie. Zajímá vás, jak přemýšlíme a čím se řídíme při našich každodenních rozhodnutích?

   PŘEČÍST VÍC    

HODNOTILI NÁS

banned3.jpg

Inspiraci vidíme všude kolem sebe, měli jste však tušení, že řada našich výrobků vznikla právě na základě přání a podnětů našich milých zákazníků? Zjistěte, jak hodnotí soaphoristické výrobky a nechte se inspirovat jejich názory. :) Inspirujme se navzájem! Naším přáním je přinášet kvalitní přírodní kosmetické produkty, které nejen plní svůj účel, ale také potěší a provoní Váš den.

RECYKLAČNÍ PROGRAM

banned3.jpg

Věděli jste, že jsme byli první lokální značkou přírodní kosmetiky, které zavedla recyklační program na prázdné obaly od našich výrobků? Dnes nám již můžete vrátit všechny obaly od spotřebovaných soaphoristických lahůdek a my se postaráme o to, aby tyto materiály neskončily v odpadu, ale dostaly druhou šanci. :)

   PŘEČÍST VÍC    

FAQ

banned3.jpg

Toužíte po tom stát se členem věrnostního programu Soaphoria, ale nevíte jak na to? Nejste si jistí, jak správně skladovat výrobky? Zajímají Vás podrobnosti o recyklačním programu? Všechny odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků o nákupu, prodejnách, věrnostním programu, obalové politice či informace o produktech jsme sesbírali na jedno místo, abychom šetřili Váš čas a ulehčili Vám rozhodování.

   PŘEČÍST VÍC    

HISTORIE KOSMETIKY

banned3.jpg

Mýdlo z popela? Kosmetické produkty tak, jak je známe dnes, zde samozřejmě nebyly od nepaměti. Postupným vývojem civilizace si prvotní „kosmetické‟ vychytávky našly místo i v životě tehdejších lidí. Přestože zpočátku byly při jejich výrobě používány spíše suroviny, jejichž kosmetické využití si dnes umíme jen velmi těžko představit, mohlo díky nim postupem času spatřit světlo světa právě dnešní mýdlo.

   ČÍTAŤ VIAC    

OBCHODNÍ PODMÍNKY

banned3.jpg

Našich zákazníků si nesmírně vážíme. Pokud jste se i Vy rozhodli přidat k Soaphoristické rodince, dovolte nám v prvé řadě poděkovat za Vaší důvěru. Věříme, že Soaphoria naplní Vaše očekávání. Pokud však stále váháte, hledáte informace o způsobu nákupu či Váš nákup nedopadl podle přestav, všechny potřebné informace najdete přímo v obchodních podmínkách nebo nás neváhejte kontaktovat.

   PŘEČÍST VÍC    

PRESS/MÉDIA

banned3.jpg

Vždy nás velmi potěší, když naše práce zaujme i další lidi. O to víc, pokud ji nehodnotí jen jako zajímavou, ale chtějí se o ní dozvědět víc, až se jim zalíbí natolik, že se o ní rozhodnou napsat článek či o ní jakýmkoliv jiným způsobem informovat širokou veřejnost. Díky nim Vám na tomto místě přinášíme výběr článků a jiného zajímavého obsahu, prostřednictvím kterého můžete i Vy nahlédnout do zákulisí soaphoristického světa.

   PŘEČÍST VÍC    

KARIÉRA

banned3.jpg

Miluješ přírodu a záleží Ti na životním prostředí? Myslíš si, že se věci dají dělat i jinak? Máš hlavu plnou nápadů a nevíš, co s nimi? Nebo jen hledáš příjemnou a voňavou práci, která tě bude bavit? Pokud se vidíš ve výše uvedeném, neváhej a dej nám o sobě vědět! Vyměň stereotyp za nové zážitky, staň se členem soaphoristické rodiny a vstup s námi do magického světa přírodní kosmetiky.