Moringa - antioxidační pleťová maska

Moringa - antioxidační pleťová maska

215,00 Kč
vč. DPH

Antioxidační pleťová maska plná vitamínů a aminokyselin s obsahem zeleného, žlutého a bílého jílu, vzácného moringového prášku a tangerinkové silice. Trojkombinace jílů cíleně pročistí zanesenou pleť, vytáhne toxiny a nečistoty usazené v pórech, jemně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti. Prášek z moringy olejnaté představuje zdroj vzácných a silných antioxidantů a živin prospěšných pro krásu a rovnováhu pleti. Kyselina ferulová pomáhá eliminovat projevy stárnutí díky svým anti-aging účinkům, zatímco silice z tangerinky osvěží. Maska krásně čistí, revitalizuje, rozjasňuje a ochraňuje pleť.

Přírodní pleťová maska Moringa je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro suchou, mdlou, oslabenou a zralou.

> čistě přírodní složení s bohatým obsahem aktivních látek prospěšných pro zdraví a krásu pleti
> příjemná hustá konzistence pro praktickou a jednoduchou aplikaci jako maska nebo čistič
> čistí a tonizuje, zjemňuje a posiluje strukturu pleti, omlazuje a pomáhá bojovat se známkami stárnutí
> představuje dokonalou součást rutinní péče o pleť, která vede ke krásné a zářivé pokožce a zdravému jednotnému tónu pleti
> vegan pleťová maska
> maska a čistič 2v1
> všechny typy pleti
> čistí, obnovuje a omlazuje

  > VEGAN PLEŤOVÁ MASKA
  > MASKA A ČISTIČ 2V1
  > VŠECHNY TYPY PLETI
  > ČISTÍ, OBNOVUJE A OMLAZUJE

Přidat do seznamu přání (10)

K udržení zdraví a krásy čisté a zářivé pleti bez pochyb patří i čistící rituály, díky kterým pleť zbavíme nečistot, pomůžeme jí nalézt vlastní rovnováhu a připravíme ji na vstřebávání následně aplikovaných vyživujících a hydratačních přípravků. Ideálním prostředkem pro docílení kýžených výsledků jsou také soaphoristické masky na obličej. Pleťová maska představuje účinný prostředek pro docílení kýžených výsledků v podobě krásné, zdravé a zářivé pleti. Vyváženou kombinací čistících a aktivních látek zajistí pročištění pokožky a pórů a zároveň zklidnění pleti v případě podráždění. Čistě přírodní složení pravidelným používáním přispívá ke zlepšení stavu pleti, nezatěžuje ji, ale osvěžuje a jemně stimuluje k rychlejší obnově kožních buněk.

OBSAH
50 ml

NÁŠ TIP
Pleťovou masku vždy aplikujte na důkladně odlíčenou a omytou pleť.
Používejte výrobek pravidelně, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.
V případě, že po náročném dni nemáte čas na dlouhé "maskování", použijte Herbaphoriu jako čistič - jednoduše naberte malé množství výrobku, krouživými pohyby ho aplikujte na pleť, krk a dekolt a smyjte vodou vhodné teploty.
Díky obsaženým drobným částečkám v podobě lístků vzácných bylin aplikací produktu pleť zároveň jemně promasírujete a poskytnete jí lehoučký stimulující "peeling".

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Před aplikací si důkladně odličte a vyčistěte pleť. Doporučuje se použít pleťový peeling na exfoliaci pleti a předúpravu na aplikaci masky. Po použití produktu výborně poslouží pomocníci ve formě hydrolátu a pleťových olejů či sér. Hydrolátem docílíte perfektní dočištění a tonizaci, dokud olejem či olejovým macerace a séry dopřejete pleti aktivní složky a hydrataci.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek neobsahuje přidanou parfemaci, má charakteristickou příjemnou bylinkovou vůni.

BARVA VÝROBKU
Výrobek za své šedozelené zbarvení vděčí zejména obsaženým jílům a vysokému podílu bylinných prášků.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek má nemastnou, lehce aplikovatelnou konzistenci hustého krému.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Výrobek neobsahuje syntetické konzervační látky. Při používání výrobku dbejte na čistotu rukou a chraňte obsah před kontaktem s vodou a nečistotami. Při správném skladování doporučujeme výrobek spotřebovat do 6 měsíců od otevření.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v ekologickém skleněném obalu s praktickým PET uzávěrem. Sklo představuje odolný inertní materiál, díky čemuž je obsah výrobku chráněn. Navíc skleněné balení lze znovu využít v domácnosti nebo plnohodnotně recyklovat.
Obal výrobku je vratný v rámci našeho recyklačního programu.
V případě, že se rozhodnete obal výrobku vyhodit, po oddělení PET uzávěru jej vhoďte do zeleného kontejneru určeného pro sběr skleněného odpadu.

APLIKACE
Jako maska: Pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou, naneste přiměřené množství přípravku na pleť. Vynechejte oblasti kolem očí a úst. Nechte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.
Jako čistič: Krouživými pohyby rukou a prstů, houbičky či kartáče, naneste přiměřené množství přípravku na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určeno pro každodenní použití.

UPOZORNĚNÍ
Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření, zdroji vlhkosti a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Montmorillonit (zelený jíl) *, Illite (žlutý jíl) *, Kaolin (bílý jíl) *, Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Moringa Oleifera Leaf Powder (moringa olejodarná) *, Citrus Reticulata Peel Oil (tangerinka) *, Ferulic Acid (kyselina ferulová), *** Limonene, *** Linalool
* certifikovaná organická složka
*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

8586017859418

Tabulka vlastností

TYP PLETI
CITLIVÁ
TYP PLETI
SUCHÁ
TYP PLETI
DEHYDRATOVANÁ
TYP PLETI
SMÍŠENÁ
TYP PLETI
MASTNÁ
TYP PLETI
ZRALÁ
TYP PLETI
AKNÓZNÍ / PROBLEMATICKÁ
TYP PLETI
NORMÁLNÍ
CO MĚ TRÁPÍ
JEMNÉ VRÁSKY
CO MĚ TRÁPÍ
REGENERACE PLETI
CO MĚ TRÁPÍ
MDLÝ TÓN PLETI
CO MĚ TRÁPÍ
NEČISTOTY
CO MĚ TRÁPÍ
PREVENCE STÁRNUTÍ PLETI
CO MĚ TRÁPÍ
STRATA ELASTICITY
CO MĚ TRÁPÍ
UNAVENÁ PLEŤ

Další produkty ve stejné kategorii: (16)