Ochranný tělový a pleťový balzám na opalování s SPF 30 - vysoká ochrana

Ochranný tělový a pleťový balzám na opalování s SPF 30 - vysoká ochrana

515,00 Kč
vč. DPH

Opalovací balzám příjemně husté, nemastné a nelepivé konzistence vytvořen z přírodních surovin. Mandlový a kokosový olej vyživují a ochraňují pokožku, přispívají k její jemnosti a hebkosti. Kakaové a bambucké máslo pokožku dokonale rozmazlují, vyznačují se vysoce vyživujícími, ochrannými a regeneračními účinky. Samotným nositelem spf jsou fyzikální UV filtry bez nanočástic, které účinně chrání pleť a pokožku celého těla před nepříznivými vlivy UVA a UVB záření. Výrobek navíc neobsahuje žádné dráždivé vonné složky a ani esenciální oleje, je tak vhodný pro úplně všechny typy pokožky včetně citlivé.

Veganský balzám s SPF 30 zajistí účinnou a skutečně bezpečnou ochranu pokožky během pobytu na sluníčku.

> přírodní balzám na opalování s lehkým, nemastným složením pokožku účinně chrání a zároveň vyživuje
> certifikované přírodní složky, veganské složení a fyzikální SPF (ochranný faktor) jsou šetrné nejen k pokožce, ale i k přírodě, obzvláště k vodním organismům
> ekologické skleněné balení s praktickým a dostatečně širokým hrdlem pro pohodlné používání výrobku je možné po spotřebování obsahu opětovně využít a tak nevytváří žádný zbytečný odpad
> přírodní fyzikální faktor díky svým složkám přirozeně vytváří na pokožce velmi jemně pozorovatelný, mírně krémově-bílý ochranný film

  > VEGAN OPALOVACÍ BALZÁM
  > SPF 30, UVA+UVB
  > FYZIKÁLNÍ UV FILTRY
  > PRO VŠECHNY TYPY POKOŽKY

   CHCI VZOREK   

Přidat do seznamu přání (2)

Co je to UV záření a je vlastně třeba se před ním chránit?
Ve zkratce - ano. Kůže je nesmírně důležitý orgán lidského těla. Ačkoli si to mnohokrát neuvědomujeme, ale za její permanentní službu bychom ji měli na oplátku chránit před faktory prostředí, obzvlášť před agresivním slunečním zářením. Opalovací mléko, olej na opalování, krém s SPF, ochranný sprej ... Přípravky na opalování a jejich různorodé názvy jsou nám všem známo, jak si však vybrat ten pravý? Je rozdíl mezi chemickým a fyzikálním ochranným faktorem? Samozřejmě, že je a ještě jaký! Přírodní produkty sluneční kosmetiky - rozuměj kosmetiky, která naši pokožku chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření - jsou ideální volbou pro spolehlivou a bezpečnou péči, na kterou bychom neměli zapomínat před každým pobytem na přímém či nepřímém sluníčku. Fyzikální faktor, které soaphoristické přírodní opalovací krémy obsahují, poskytuje skvělou ochranu i pro citlivou či suchou, podrážděnou pokožku. Díky unikátnímu složení s obsahem přírodních a organických surovin vytvářejí na povrchu pokožky doslova fyzický ochranný štít a tím zabraňují pronikání UVA a UVB paprskům do jejího hlubších vrstev. A výsledek? Krásná, zdravá a navíc jemně ošetřená a zregenerovaná pokožka odolávající agresivnímu sluníčku a rizikům, které s sebou přináší jako jsou spálení, dehydratace, předčasné stárnutí pokožky, pigmentové skvrny a fleky, olupování vrchní vrstvy pokožky v důsledku jejího vysušení a mnoho dalších;)
Soaphoristická opalovací kosmetika Sunnyphoria má nezávislou institucí odborně testován ochranný faktor - SPF 30.

HLAVNÍ SLOŽKY
> oxid zinečnatý
- bez nanočástic, ve výrobku plní funkci fyzikálního UV filtru, chrání pokožku před škodlivým UV zářením a navíc v kombinaci s výživnými oleji a máslem přispívá k regenerační a vyživující funkci produktu
> bambucké a kakaové máslo - organické rostlinné másla poskytují pokožce živiny, ochranu, podporují její elasticitu a dobrou kondici, posilují její přirozenou bariéru

OBSAH
100 ml

NÁŠ TIP
Přírodní fyzikální faktor díky svým složkám přirozeně vytváří na pokožce velmi jemně pozorovatelný, mírně krémově-bílý ochranný film. Pokud si po koupání či delším pobytu na sluníčku všimnete, že tento film mizí, další ochranu před sluníčkem zabezpečíte opakovanou aplikací ochranného mléka.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Pro usnadnění roztírání můžete opalovací mléko nanášet současně s oblíbeným organickým olejíčkem. Před pobytem na sluníčku se však vyhýbejte aplikaci produktů obsahujících vonných složek, včetně vybraných esenciálních olejů, které mohou být příčinou zvýšené fotosenzibility.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek neobsahuje přidané vonné složky ani esenciální oleje, jeho vůně, za kterou vděčí vysloveně obsahu organických olejů a másel, je jemná a nevýrazná.

BARVA VÝROBKU
Výrobek za své bílé až slonovinové zbarvení vděčí výhradně obsaženým složkám, neobsahuje přidaná barviva.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek má nelepivou a nemastnou, mírně tužší konzistenci, která se vlivem teploty prstů, jakož i pokožky celého těla, mění na jemnější olejovou.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v ekologickém skleněném obalu s praktickým těsnícím uzávěrem. Sklo představuje odolný inertní materiál, díky čemuž je obsah výrobku chráněn. Navíc je skleněné balení lze znovu využít v domácnosti nebo recyklovat.
Upřednostňujeme recyklované a recyklovatelné certifikované obalové materiály, které jsou schváleny pro použití pro kosmetické výrobky. Koupí tohoto produktu můžete přispět ke snižování nadbytečného odpadu i vy a to jednoduše zapojením se do recyklačního programu Soaphoria nebo odpovědnou recyklací všech obalových materiálů. Obal výrobku včetně uzávěru je vratný v rámci našeho recyklačního programu.

APLIKACE
Přípravek nanášejte krouživými pohyby na pokožku v přiměřeném množství před vystavením slunečnímu záření a pravidelně opakujte, speciálně po plavání či koupání. Balzám rozetřete do ztracena, aby se nevytvořil bílý povlak.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 30 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Prunus Amygdalus Dulcis Butter (mandlové máslo) *, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo) *, Titanium Dioxide (not in nanoform) (Oxid titaničitý, bez nanočástic), Zinc Oxide (not in nanoform) (Oxid zinečnatý, bez nanočástic), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo) *, Cocos Nucifera Oil (kokosový olej) *, Theobroma Cacao Seed Extract (kakaovník pravý) *, Tocopherol (antioxidant, vitamín E)
* certifikovaná organická složka

Je soaphoristický opalovací přípravek určen i pro vegany?
Ano, oba výrobky edice Sunnyphoria jsou vysloveně veganského složení.

Je tento výrobek bezpečný pro životní prostředí?
Ano. Už při samotném návrhu receptury jsme mysleli na dopad výrobků na životní prostředí, i proto obsahují jen minerální filtry bez nanočástic.

Je opalovací krém nebo balzám vhodný pro děti?
Ano, děti od dvou let můžete natírat od hlavy až k patě :) Samozřejmě, vzhledem k citlivosti dětské pokožky doporučujeme také dbát na to, aby se dítě nezdržovalo na slunci bez přímé ochrany (šatstvo apod.) bez přestávky po dobu delší než 30 minut.

Jak na aplikaci?
Sunnyphoria výrobky jsou hustší konzistence, jelikož neobsahují nano formy fyzikálních blokátorů. Příjemně se nanášejí, pokud si dopřejete před aplikací extra dávku výživy a hydratace ve formě mrkvového oleje či bambuckého másla. Tím předcházíte i ztrátě vláhy z buněk pokožky a tak i předčasným známkám stárnutí.

Je opalovací balzám/mléko vodě a otěru odolné?
Zkuste sami... mírně bílý povlak na pokožce vás přesvědčí. Nedejte se odradit - aplikujete-li výrobek v jemných vrstvách, pokožka nebude sněhobílá.

Jaké výrobky jsou vhodné po opalování?
Sáhněte po mátovém hydrolátu, který krásně osvěží nejen po ale i během slunění. Zklidňující aloe vera gel dokáže divy a uklidní sluncem podrážděnou pokožku. Zvýrazněte své opálení Bronzillou v tekutém či tuhém provedení. Díky obsahu minerálních barviv (mica) dopřeje pokožce jagavě bronzový tón.

8586017858237

Tabulka vlastností

VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (16)