Janosheek - mezi horami - eko svíčka

275,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586017859821
Značka:
Oblíbené0
Porovnat0
Seznam přání

Relaxační a povzbuzující esence společné procházky s mohutnými borovicemi, vzrostlými jedlemi a toužebně sladkou hruškou a meduňkou.

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Relaxační a povzbuzující esence společné procházky s mohutnými borovicemi, vzrostlými jedlemi a toužebně sladkou hruškou a meduňkou.

Ručně odlévaná eko svíčka ze směsi rostlinných vosků odhalí duši přírody.

> Řemeslná vonná svíčka, ručně odlévaná a zdobená v praktickém a ekologickém hliníkovém obalu s bavlněným knotem
> Ekocertifikované složky z kontrolovaného zemědělství představují přírodní alternativu oproti parafínu, přijatelnější pro zdraví člověka i životního prostředí
> Precizní navrženy vonné kompozice ze směsi čistých 100% přírodních silic pro dokonalé projevení vůní slovenské přírody navodí příjemnou atmosféru exteriéru a neodmyslitelně oživí mysl díky aromaterapeutickým účinkům
> Veganský produkt, který polichotí každému, nejen milovníkům přírody

Doba hoření: 25 hodin

JAK PEČOVAT O SVÉ MILOVANÉ SVÍČKY
Vše kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017859821

Tabulka vlastností

Obsah
200ml
Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
typ vosku
kokosový vosk
sójový vosk
TYP KNOTU
klasický

Specifické reference

ean13
8586017854246
PODROBNOSTI

UPOZORNĚNÍ
Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdálené od snadno vznětlivých předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití nechat hořet minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Podle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, nakolik hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení snadno odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Recenze
Spokojenost
(5)
Procházka jehličnatým lesem vždy pohladí duši a když zrovna nejsem v lese tak si můžu tu nádhernou atmosféru touto svíčkou vytvořit přímo doma. Super.

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se